Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababörzén vagy turkálóban...

Bababörzén vagy turkálóban éri meg jobban babaruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
Még eddig nem voltam bababörzén, holnap lesz ismét egy nálunk. Nem tudom érdemes-e elmenni? Milyen árban árulják általában a babaruhákat? Jobban járok, ha inkább kilós turkálóban vásárolok?

2012. okt. 13. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs messze, érdemes elmenni. Nem csak ruhák hanem játékokat, könyveket is lehet venni olcsóbban. Egy kis kikapcsolódásnak sem rossz.
2012. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is holnap megyek baba börzézni. Már volt augusztusban is és sok ruhát vásároltam, kevés pénzért. Holnap is szeretnék bevásárolni. Menj el, nézd meg és szerintem pár száz forintért tudsz venni ruhákat. Én pl farmer nadrágokat vettem 3 évesemre 500Ft/db-ért. A turikban is vannak olcsók,de itt is. Jó bogarászást! Üdv,3fiús anyuka.
2012. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp nézd meg a börzét, érdemes! Ált. anyukák árulják saját gyerekeik ruháit, játékait stb. és alkudni is lehet( főleg ha egy helyen több darabot vásárolsz), legalábbis nálunk így van és olcsón tudsz bevásárolni, mert sokan azért adnak szinte mindent 100-200-300 ft-ért, hogy szabaduljanak tőle, mert otthon csak foglalják a helyet. Én így vettem pl. kabátot 300 ft-ért:-)
2012. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A bababörze jobb, mert ott csak gyerek ruha van!

Oda mész egy anyukához, mindjuk fia van, és találsz nála nadrágot, bodyt, felsőt, cipőt, kabátot, játékot, mindent abban a méret én amit keresel, hisz ki visznek mindent amit kinőtt a gyerek!

Body 100-400 Ft, nadrág 500-1500, felsők 300-1500, kabát 1000-2500

Overál 1500-3000

Függ attól az ár, milyen állapotú a ruha!


Ha elmész túriba, ott legyet csak 1-2 db van abból a méretből amit te szeretnél, és az lehet hogy felső, te pedig nadrágot keresel!

2012. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol van holnap bababörze?
2012. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Miskolcon

2012. okt. 13. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
miskolci bababörze árakat ,de itt pesten bababörzén drágán adják gyerekruhákat,drágában mint ha hádában veném kgra
2012. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, menj el mindenképp, veszíteni nem fogsz vele, ha amúgy ráérsz. Én szoktam bababörzén és turiban is venni ruhákat, nem tudni, mikor sikerül valami jót kifogni. Árban szerintem kb. hasonló, de elég nagy a szórás a trukálók között és a bababörzés árusok között is. 3 gyerekem van, így elég sok ruhára van szükségünk.
2012. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!