Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sokáig etessem a 4...

Milyen sokáig etessem a 4 hetes babámat cumisüvegből hogy elkerüljem a bukást?

Figyelt kérdés
A babám egyébként nem mindig bukik egy nap kb 1-2 alkalommal. Az attól van ,hogy már jó lakik? Egyébként ha már kibuk valamennyit etetés közben vagy etetés vége felé akkor folytathatom tovább az etetést? Vagy tuti azt is kifogja bukni? Cumisüvegből etetem.
2012. nov. 13. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
bukás lehet büfitől is, tehát ha időnként megálltok és megbüfizteted, majd folytatod az etetést, akkor kisebb rá az esély
2012. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetes hogy buknak, még szinte nyitott a gyomorszáj, de legalábbis nagyon gyenge. Kis mozgástól, pelenkázástól, büfiztetéstől visszabüfizhet egy picit, nem gond. 20-30ml-től már gond. Nagyjából 10 percig etess, és kb 40ml-t vagy amennyit kíván.
2012. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is azt ajánlották, hogy etetés közben is büfiztessem meg. Én úgy vettem észre hogy az üvegből mindig jobban jött mint a mellemből nem kellett dolgozni mohón esznek ezért is több a levegőt nyel le. Anno görcsoldókat adtam de az meg megemelte a tejet jött a büfi meg vele a tej is akkorákat taccsant a hátam mögött a padlón hogy csak na :D még a kanapét is át kellett húzatni. Ma már azért van olyan laktáz enzim csepp ami mellett nem nagyon szaporodik meg a bélgáz nincs bukás csak nagyon ritkán. Mi nagyon be voltunk pánikolva az elsőnél hogy mennyit bukik de aztán a védőnő javasolta hogy szedjük össze egy nap alatt egy pohárba és látni fogjuk hogy az nem is olyan sok. És tényleg nem volt annyi mint hittük.
2012. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!