Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki segítene gyorsan...

Valaki segítene gyorsan dönteni? Etetőszék kérdés. Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Kisfiunak lesz, nem gáz, hogy ilyen sárga?

[link]


lenne kékben

de az egytálcás és nincs alatta kosár, de a tálcáján van egy csörgő

[link]

egy tálcás is jó, nem?


2012. nov. 13. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tálcás is jó! Nekem nem volt alatta kosár nem is hiányzott. Nálunk a szempont az volt hogy jó nagy tálcája legyen és hogy összecsukható legyen.
2012. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az állitható magasságú, leehető tálcás jött be. Azt oda tudom tolni az asztalhoz tálca nélkül, és a magasságát is az asztalhoz tudom igazítani
2012. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
úgy érted a 2 tálcás? De az sárga.
2012. nov. 13. 10:27
 4/12 A kérdező kommentje:
mind2 tálcás és levehető
2012. nov. 13. 10:28
 5/12 anonim ***** válasza:
A színnel semmi gond, de jobban járnak egy szetszedhetos fa égető székkel, azt évekig tudjatok használni. [link]
2012. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Égető.... Bocsi. Szótár program es nem néztem vissza. Etetoszek :) Itt egy másik is, ez olcsó is. [link]
2012. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sárga is mehet kisfiúnak szerintem.

Alsó kosarat mire fogod használni? Tárolásra? Akkor sosem csukod össze?

A játék szerintem csak zavaró. Vagy eszünk, vagy játszunk. Tuti eltereli a figyelmét.

Én mindenképpen olyat vennék, amit az asztalhoz lehet tolni később.

2012. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szia! sztem tökéletes fiúnak a sárga és a játékosat én sem venném meg. tényleg vagy evés, vagy játék. és egy fa székkel,ami asztallá is alakítható tényleg jobban járnátok, lásd utolsó link. még olcsóbb is és praktikusabb is! de ha csak a kettő közül lehet választani,akkro a sárga!
2012. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az alsó tálca jól jöhet, ha Te épp a konyhában tevékenykedsz, és Veled szeretne lenni, jó kis pakolóhely az az alsó kosár szerintem:).
2012. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es vayok, Nekünk olyan van, mint amit a 6-os válaszoló írt. Nagyon szeretjük, kényelmes, jól kihasználható. Most pl. szétszedve rajzolgat rajta. Nekem sem az alsó kosár (úgysem pakoltam volna bele semmit), sem a levehető tálca (ezt is egy mozdultat letörölni), sem a biztonsági öv (soha nem hagytam ott, csak akkor tettem a székbe,mikor kész volt az étel) nem hiányzott. Olyat pedig, mint már előbb is írtam, nem vettem volna, amin játék van. Viszont most örülök, hogy másképpen is kihasználható széket vettünk.
2012. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!