Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni az etetősz...

Miért nem akar enni az etetőszékbe a már elmúlt 1 éves babám?

Figyelt kérdés
Nagyon mozgékony. Egésznap, az alváson kívül csak jön-megy, járkál, nem tud megmaradni egy helyben.Néha beleteszem a járókába, de akkor is sír. Mit csinálok rosszul? Vagy hogyan csináljam,hogy az evés ne legyen minden alkalommal rémálom?

2012. okt. 7. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nälunk is ez volt!A länyom nem akart megmaradni az etetöszekben!Az elsö szülinapjära kapott az ikeäbol kis asztalt szekekkel es azota ott eszik!Egy muksz nelkül vegig üli az ebedet is!Nagyon szeretem mert stabil es nagyon massziv en is a kis szeken ülök melette es engem is simän elbir! :-)
2012. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is ilyen, ráadásul nekem van egy 3 évesem is mellette. Már nem tudom mit tegyek, ha nem jöhet-mehet, akkor sir.
2012. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!