Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet egy csecsemőnek...

Mikor lehet egy csecsemőnek fülbevalót tenni, vagyis hány hónapos kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
Most 6 hetes a láyom, és mennyibe kerül egy fülbelövés kb?
2012. nov. 13. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a gyerekorvos adta be a 4 hónapos oltás után. A gyerekorvos mondta, hogy ezután az oltás után ajánlott. Lehet, hogy ebben van a Tetanusz? 3.500 Ft-ba került fülbevalóval együtt.
2012. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányom 5 hetes volt, amikor kilőtték a fülét. Blomdahl-t választottuk, mert én fémérzékeny vagyok, és nem akartam fém fülbevalót a kicsinek, és csak nekik volt orvosi műanyagból készült fülbevalójuk.


Kijött a csaj házhoz, abszolút a kicsihez alkalmazkodott mindenben, pikkpakk megcsinálta. A fülbevaló )swarovski köves:D) és a kiszállás meg a belövés együtt 6000Ft-ba került. Nekem megérte:)

2012. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minél tovább halogatod, annál jobban fog neki fájni. - nekem ezt mondták, szóval mi is pár hetes korában kilövettük. Forgatni kell a fülében néha és kenegetni. Csak addig sírt, míg kilőtték. Utána cicire tettem és semmi fájdalmat nem mutatott később sem.

Kb. 2-3000 Ft volt egy éve, ahol nekünk csinálták. Néhány hétig azt a fülbevalót kell hordania, majd ki kell cserélni. Azaz ajánlatos, mivel ennek tűhegyes a vége, és megszúrhatja a fejét a füle mögött és bizsu, ami egy idő után lekopik.

Talán egy hónap után cseréltük le aranyra.

2012. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 7 hetesen lövettük neki.Amint felvettem utána a karomba nem sírt.Azért azt nem mondanám,hogy nem fájt neki,olyan,hogy fájdalommentes nincs szerintem.Steril kapszulába csomagolt fülbevalót lőnek be,amit kb.6 hét után lehet kicserélni aranyra.Nekünk is 6000 ft-ba került.Minél előbb essetek túl rajta,ha akartok fülbevalót neki.
2012. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Juci0320 ***** válasza:

Mi eleinte nem is akartunk neki fülbevalót, aztán Déditől kaptunk egyet, így kilyukasztattuk neki. 1 éves szülinapra kapott fülbevalót. (Mármint a lövést.) Akkor sírt, amikor lőtték, de mire elment a nő aki lőtte, már nevetett rá is, pedig tudta, hogy ő okozta a fájdalmat.

Mi is a Blomdahlt választottuk, és műanyagot lövettük. Nem kell forgatni, csak időnként fertőtleníteni alkohollal.

6000Ft volt.

2012. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!