Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes csecsemőnek hány...

2 hetes csecsemőnek hány grammot kell gyarapodnia naponta?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Heti 100 a minimum. Lehet, hogy két napig nem hízik, utána meg egyszerre többet. Nem kell naponta mérni.
2012. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hét alatt "illik" visszahíznia a születési súlyára, nekünk ezt mondta a dokink. Ha ez megvan nálatok, akkor minden okés. Fél éves korára kell elvileg megdupláznia a születési súlyát, 1 éves korára triplázni.
2012. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne méregesd naponta, mert belebolondulsz! Én ezt csináltam az első gyereknél és teljesen magam alatt voltam, ha egyik este x, következő este pedig x-10 gramm volt. 1 héten egyszer mérd a gyarapodást, mindig ugyan azon a napon fürdés előtt.

Egyébként pedig minden gyerek más, nincs olyan, hogy kell! Vannak kisebb étkűek és nagyobb étkűek és vannak, akik lassabban híznak, vannak, akik lassabban!

2012. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!