Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek későn indult el a...

Akinek későn indult el a gyermeke (18 hó körül) menni idő volt mig stabil járás lett belőle?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

16 hónapos múlt mikor elindult.

Délután 5 kor indult el,az első útja a mászóka volt. Aznap este már 500 métert gyalogolt esés nélkül, meg sem lehetett állítani.

Egyszerre stabilan ment, nem voltak esések

2012. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de megkérdezhetem, kedves első válaszoló, hogy előtte mennyi ideig mászott a babád, és meddig oldalazgatott bútor mellett? Vagy ez utóbbi nem is érdekelte?
2012. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Februárban volt 1,5 éves, abban a hónapban indult el.

Nem voltak esések, 1 hét múlva már gyalog mentünk a buszmegállóba (nem a házunk előtt van -:) ).

Stabilan , bár csigalassúsággal ment.

2012. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

9 hónaposan kezdett kúszni, 10 hónaposan felült egyedül, és 11 hónaposan mászott. A lakásban csak kapaszkodva állt fel, de nem lépegetett oldalazva, mindenhová mászott.

Az udvaron viszont ( sajnos) 1 éves korától vezetgette lett. Először két kézzel, majd egy kézzel, a végén bottal.

Még előtte nap is ha elengedtem a botot, akkor leült.

Aztán másnap meg már elindult az udvaron, úgy , hogy elengedtem a botot. 10 lépés után a botot is eldobta.

2012. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 hónaposan indult el, bár korrigáltan akkor még csak 15 hónapos volt(korababa). Megtette az első lépéseit, boldogság, öröm, aztán... mint aki jól megtréfál bennünket: majdnem további 1 hónapig visszatért a mászáshoz. Ekkor újra lépegetni kezdett, és két-három hét múlva már szaladt, szinte sosem esett el. :)
2012. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kislányom 17 hónapos 4-5 lépésnél még többet nem megy,kivéve ha fogja a kisujjam ,de vezetgetni nem akarom.az első lépéseket már bő egy hónapja tette meg,de pár lépés után mindig leül:((
2012. nov. 13. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért!

Adj a kezébe valamit! Fiam sokáig egy papírzsepivel rohangált - ez volt az ő mankója :), mintha a kezem lenne.

2012. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a kislányod is olyan, mint a fiam! :) Várj egy keveset, majd belejön!
2012. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!