Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak már megőrülünk?

Mit csináljak már megőrülünk?

Figyelt kérdés

Kislányunk 4 hós lesz 19.én ,

Már 2 hós korától ömlik a nyála ,most már öklözik is ,1 hete nagyon nyálzik ,de csak vastag az inye !

Nini hőemelkedése sem , hasmenése 1x volt azóta sem, 4 napja meg folyamatosan üvölt ,csak kézben marad el!!

Éjszaka szerencsére alszik este 10 től reggel 8 ig!!

De a nappal pfuuu..

Viszont barinőmtől kaptunk egy borostyánláncot és rajta van kb 3 napja de ugyanugy sír, használ az egyáltalán??

Lehet hogy ez nem jó neki ,létezik hogy nem mindenkinek használ?

Annyira rossz hogy nem tudok mit tenni , ha sír egy kisbaba mindenféleképpen betegség jele??

Előre is köszönöm a válaszokat


2012. nov. 13. 16:01
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Viburcol igen nagyon jó ,elfogyott és nincs pénzünk rá!!
2012. nov. 13. 16:21
 12/52 anonim ***** válasza:
76%

Mosogathatod kamillával is az ínyét.


A láncot tényleg sürgősen el kéne venni, amíg a fogzás a legnagyobb bajotok, és nem a fulladás. Ez nem vicc!!!

2012. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
67%

Na nehogy már megfulladjon...le leszek pontozva de nem érdekel. 3 gyerekem nevelődött fel ( a legkisebb még hordja) borostyánlánccal és nahát de érdekes, egyik se fulladt meg tőle nem is értem hogy értitek hogy megfulladhat, direkt rövid nehogy felakadhasson valamire, meg hát MIRE akadhatna fel a kiságyban pl.? Mert az én gyerekeim csak ott vannak max egyedül éjjel alvásnál. Na ennyit az off-ról.

On. Ha nektek nem válik be és nem jó persze ne használd.

Nekünk a dentinox semmit se használt.

Van aki esküszik rá.

Nekünk a chamomilla golyó volt jó, szintén homeós és nem olyan drága mint a Viburcol. Csak egy ötlet.

2012. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Chamomilla nekünk is bevált kb 600 ft azt hiszem,és én nem 5 golyót oldok fel,csak 2-3at,mégis jó :)
2012. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok szépen átmentünk a "hogyan alázzuk a másikat amiért másképp csinál dolgokat" vonalra ahelyett hogy a kérdésre válaszolnál...
2012. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
39%

OFF:

Én csak azt nem értem, hogy miért sóznak rá ilyen marhaságokat az emberekre, mint a homeopátiás szerek.Ráadásul vagyonokért b@sszus!!Semmilyen hatóanyag nincsen bennük.Akinek használnak ezek, az csak elhiszi és nélküle is elmúlt volna a gyerek fájdalma..A gyógyszerekben van hatóanyag ezért hat.Nem?? Borostyán lánc atyaég, mi? Lánc a gyerek nyakába? vagy mi? Te jó ég!

2012. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is 3gyerekem van, és mind hordja a nyakláncot, mert a legnagyobb is úgy megszerette, hogy le sem akarja venni, a középső úgyszintén, pedig már megvannak a fogaik. A legkisebb 9hós - soha de soha egyetlenegy alkalommal nem akadt be sehova, nem piszkálták, a fulladás meg sem fordult volna a fejemben. 2hós kora óta hordja mind. A fogaik úgy jöttek ki- mindegyiknek, hogy észre sem vettük. Talán a szemfogaknál volt kis nyálazás- ennyi.

Nálunk működött, nem kell lefikázni a nyakláncot- egyátalán nem veszélyes és nem kényelmetlen a babának. Babaláncról van szó- ezt hangsúlyozom.

És én is csak homeos cuccot adok a gyerekeknek ha betegek... Kinek mi válik be. Nem hinném hogy azért lennék rosszabb bárkinél, mert ezeket alkalmazom, és nem gyógyszerekkel, antibiotikumokkal tömöm a gyerekeimet.


Hallottam, hogy az a gél, jó, bár nekünk nem volt rá szükségünk. drukkolok, hogy minél előbb túllegyetek rajta.

2012. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy lehet valaki ilyen szellemi szinten, hogy nem tudja, a borostyán nem "kő" a szó hagyományos értelmében. Megszilárdult gyanta. Ami miatt segíthet, hogy mivel nem kő, a testmelegtől olyan "kipárolgása" lehet a gyantának, ami nyugtatóan hat.

"A testhő hatására illóolajok válnak ki a fosszilis fenyőgyantából, melyeknek nyugtató, fájdalomcsillapító hatásuk van."

és néhány szabály a használatra vonatkozóan:

"(...)Ami a lánc biztonságát illeti, elsődlegesen szülői felügyelet mellett használandó, amelyre a mellékelt terméktájékoztatóban is felhívjuk Vásárlóink figyelmét.

A lánc "magától" biztosan nem szorítja meg a nyakat, (ezt jól tudják azok, akik esetleg már évek óta viselnek a nyakukban valamilyen láncot) arra viszont kellő körültekintéssel és felügyelettel ügyelni kell, hogy ne akadhasson be sehova. Továbbá, ha véletlenül elszakadna, mindjárt el kell venni a kicsitől, nehogy a szájába vegye, mert az szintén fulladásveszélyt jelentHET, mint minden más apró tárgy lenyelése (félrenyelése). Mindezek esetleges veszélyforrások, amelyekre felhívjuk a Szülők figyelmét. Tekintve, hogy minden szem külön van felcsomózva a szálra, ha el is szakad a lánc, csupán egy szem szalad le róla, a többi rögzítve marad.

FONTOS, hogy a már nagyobb, ill. felügyelet nélkül cirkáló gyerekekre, bölcsibe, oviba, játszótérre a biztonság érdekében már semmilyen láncot ne adjunk (aranyat se).

Továbbá ne adjuk a láncot játékként kisgyerek kezébe, hogy azt rágcsálhassa, mert az így szintén fulladásveszélyt jelenthet. A borostyánlánc nem gyermekjáték!

A borostyánláncot a megfelelő óvintézkedések és körültekintés, vagyis szülői felügyelet mellett biztonsággal használhatjuk. Német nyelvterületeken generációk óta alkalmazzák fogzási fájdalmak enyhítésére. A lánc általában szépen megbújik a ruha alatt és a gyerekek tudomást sem vesznek róla.(...)innen: [link]

2012. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!én hiszek benne! Ja én azt hittem a bőrét kell hogy érje,tehát ruhán keresztül kell hordani,rendben!És egyből hat vagy kell pár nap a láncnak!
2012. nov. 13. 22:52
 20/52 anonim ***** válasza:
49%
A ruha ALATT kell hordani, vagyis jól használod, a bőrével érintkeznie kell. NeAz én lányom is 2 hónapos kora óta hordja. Most 13 hónapos, 12 foga van és egyiket sem szenvedte meg. Kenni is max. 1 napig kentem, mielőtt áttört a fog.
2012. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!