Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak már megőrülünk?

Mit csináljak már megőrülünk?

Figyelt kérdés

Kislányunk 4 hós lesz 19.én ,

Már 2 hós korától ömlik a nyála ,most már öklözik is ,1 hete nagyon nyálzik ,de csak vastag az inye !

Nini hőemelkedése sem , hasmenése 1x volt azóta sem, 4 napja meg folyamatosan üvölt ,csak kézben marad el!!

Éjszaka szerencsére alszik este 10 től reggel 8 ig!!

De a nappal pfuuu..

Viszont barinőmtől kaptunk egy borostyánláncot és rajta van kb 3 napja de ugyanugy sír, használ az egyáltalán??

Lehet hogy ez nem jó neki ,létezik hogy nem mindenkinek használ?

Annyira rossz hogy nem tudok mit tenni , ha sír egy kisbaba mindenféleképpen betegség jele??

Előre is köszönöm a válaszokat


2012. nov. 13. 16:01
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Húú láncpártiak ha ezen érvek hatására is hisztek még a "csodaláncban" akkor csak gratulálni tudok..:D
2012. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

No, amire _én_ jutottam:)

Elfogadom, és értem, hogy a borostyán egy kő, ami lehet, hogy testhő hatására nem bocsájt ki semmit. De lehet, hogy ah a következő gyereknél már semmi sem segít, akkor kipróbáljuk, természetesen csak ruha alatt és az én vagy az apja felügyelete mellett, mert:

elfogadom, és elhiszem, ha valaki próbálta és mégis tapasztalt javulást mert esetleg mégis szabadul fel valami.

2012. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig,mert nem érdekel a háború!

Egyetlen dolog ami nekünk használt az a suspensio anestetica.Gyerekorvos felírja,2 óránként kenheted.Sem a kúpok,sem pedig dentinox és társai nem jók semmire!!!Ugyanezt csinálta a lányom,mint a Tied!!!!

Ez a szer hatásos és nem káros! 300-500ft között van!Hidd el,ez segíteni fog!

2012. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Golan Trevize ***** válasza:

43-as, neked elmebeteg az orvosod!

Nehogy ezt valaki a gyermeke ínyére kenje!


Hatóanyagok:


Benzocainum: Észter típusú, membránstabilizáló hatásmechanizmusú, localanaes­theticum. Az ép bőrről gyakorlatilag nem szívódik fel, de gyulladt vagy hámfosztott bőrfelületről, nyálkahártyáról a szisztémás keringésbe juthat és toxikus tüneteket (methaemoglobinaemia) okozhat.


Ellenjavallat: Benzokainnal szembeni ismert érzékenység.


Figyelmeztetés: Keresztreakciót (érzékenységi) ad észter típusú localanaestheticu-mokkal. Tartós alkalmazása ellenjavallt, allergizálhat. Lokálisan gyulladt bőrön, gyulladt nyálkahártyán, hámfosztott területen ne alkalmazzuk.

2012. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Jesszusom ,köszönöm a sok választ!


Milyen érdekes hogy mióta a nyakában van éjjelre nem kell gyógyszert adnom neki hogy elaludjon!!

Köszönöm mindenkinek

2012. nov. 14. 15:16
 46/52 anonim ***** válasza:
nnna, érdekes fejlemény:)... Köszi a beszámolót:)!
2012. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes! A kérdés kiírásakor (vagyis tegnap) még azt írtad hogy ugyanúgy sír a nyaklánccal a nyakában. Dönts már el légyszíves hogy akkor most sír vagy nem sír?! Jaaa vagy tegnap óta elkezdett hatni?? Nocsak-nocsak! Remélem amikor újra kezdi leszeded róla azt a szemétrevaló vackot!
2012. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 Golan Trevize ***** válasza:
LOL!
2012. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Igen képzeljétek éjjel nem sír szépen elalszik.

Lehet nem ettől de én rajta hagyom aztán meglátjuk!


Bizony nagz fejlemény!!

TÉMÁT LEZÁRTAM

2012. nov. 14. 15:28
 50/52 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel egy 100forintos boltban vásárolt sima műanyag láncot is a nyakába akaszthatnátok a gyereknek.Tuti hatna az is :D
2012. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!