Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp ORS200 Sárgarépás-rizses...

Hipp ORS200 Sárgarépás-rizses italt mivel tudom ízesíteni egy kicsit, hogy meg igya a lányim?

Figyelt kérdés
Sajna nem akarja meginni,mert annyira rossz az íze.
2012. nov. 13. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi el írtam nem lányim hanem lányom.
2012. nov. 13. 22:06
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Csak érdekelne,nem kötekedni szeretnék.Miért akarod akkor megitatni vele?
2012. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A doktornénije írta fel,mert sajnos beteg hányásos hasmenése van a lányomnak azért akarom vele meg itatni.
2012. nov. 14. 05:55
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
Oh,jobbulást. Ha még kissebb a babád,próbáld még esetleg fecskendovel a szájába beadni.
2012. nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sima répalevet adtam már neki, cumisüvegből nem kellett neki, de kanálból azért elfogadta. Vettem neki ilyen Ors200-at, biztonság kedvéért, mert vasárnap megyünk Egyiptomba, remélem nem lesz rá szükség, de ki tudja. Úgyhogy engem is érdekelne a válasz. Nem tudom, mennyi idős a kislányod, de én pl a teájába, vagy ha túl savanyú a gyümölcs, szoktam bele tenni egy kis mézet.
2012. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nurofenes fecskendővel, kiskanállal.
2012. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amúgy sikerült meg oldanom,hogy meg igya sima sárgarépához hozzá kevertem és úgy nagyon jól meg issza.
2012. nov. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!