Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet bármi baja később?

Mókica84 kérdése:

Lehet bármi baja később?

Figyelt kérdés

Vasárnap este a 8hónapos kislányom leesett a francia ágyról pedig ott álltam az ágy mellett de sajnos mégse sikerült elkapnom.minden olyan hirtelen történt és én már csak arra eszméltem hogy leesett.sajnos hanyatt esett és koppant a kis feje a szalagparkettán :(

én kisebb sokkot kaptam de a párom és tesomék nyugtatkadtak h semmi baj mert bár az esett után nagyon sírt de rá 5 perccel már nevet és hancúrozott a sógornőmmel.még az nap este felhívtam a védőnőnket aki elmondta h mire figyeljek másnap pedig bevittem a gyerekorvosunkhoz aki bár vetett rá egy pillantást de utána csak annyit mondott h ez még többször is előfog fordulni.

én azóta is rettegek h nem e lesz később valami baja ebből ,de mások csak nevetnek rajtam.

tényleg én túlzom el?

akivel történt már hasonló a babának tényleg nem lett baja később?


2012. nov. 13. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 2 hónaposan puffant, hála égnek szőnyegre. Az ijedtségen, és a két percig tartó síráson kívül semmi baja nem lett. Vagy várj! Lehet, hogy ettől olyan akaratos, és nagyszájú 3 éves? :)) Viccet félretéve: ha nem vettél észre aluszékonyságot, hányás nem volt, és egyéb ilyen agyrázkódásra utaló tünetek nem voltak, akkor nyugi, semmi baja nem lesz ennyitől. És valóban készülj fel, mert életveszélyesek tudnak lenni. :)
2012. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni! Minden rendben lesz :)
2012. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, tényleg eltúlzod picit, de ez érthető, anya vagy :)

nekem volt autóbalesetem, semmi különösebb bajom nem volt akkor, viszont másnap este elkezdtem remegni, hányni...

agyrázkódás, 48 órán belül jönnek a tünetek.

ti ezen már túl vagytok, nyugodj meg, most már semmi baja nem lesz!

ennél sajnos sokkal cifrábbak lesznek, enyém 3 éves, eleven kis rosszcsont, már nem egyszer rohantunk az ügyeletre sajnos :(

volt már fejbetörés, tv magára rántás (pedig férjem lerögzítette 4 csavarral, de addig nyúzta míg elengedett :() 3x szakadt fel a szája-ínye, foga picit letört, rollerral esett úgy, hogy ömlött az orrából a vér, jajj nem is írom tovább, nem sokkolni akarlak :D

arra szerettem volna kilyukadni, hogy ha ilyen típus vagy, hogy nem bírsz cselekedni akkor lehet el kéne végezned egy elsősegély tanfolyamot :)

sok helyen ingyenes, pár alkalmas, viszont eljátsszák a baleseteket, így már nem ismeretlen szituáció, nem fagysz le annyira és tudni fogod mit kell tenned!

2012. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi, semmi baja nem lesz :) És ahogy a dokitok is mondta, lesz még ilyen több is. És ez tuti. Az én lányom 1 éves koráig 3x koppant a parkettán, hanyattesve. Mindet látta valamelyikünk, de esély sem volt elkapni. Nincs olyan gyerek, aki nem ütötte be egyszer sem a buksit :)
2012. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te túlzod el. ha akkor 24 órán belül nincs gond már nem is lesz. Tényleg rengetegszer fogja még beverni a fejét.
2012. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Ilyen helyzetbe nyilvá nem,de a srác nem tudhatta előre,h ki fogják rugni...

Én 27 éves vagyok,párom 28,kislányunk 3 éves,kisfiunk 2 hetes,de mi már ez elős babát is biztos anyagi körülmények között vállatuk. :)

2012. nov. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En most csinältam gyerek elsösegely tanfolyamot!Ott azt mondtäk ha ilyesmi törtenik es nem sir fel azonnal akkor van baj!Olyankor azonnal mentöt kell hivni!De ha sir akkor semi baj!
2012. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát! :)

Azért is ijedtem meg nagyon mert most csinálom a jogsihoz szükséges elsősegélyt és a múltkor az oktató pont az ágyrázkódást magyarázta és én szerntem ez is közre játszott abban h rémeket láttam.Azóta sikerült kicsit megnyugodnom de még mindig a frász kerülget ha eszembe jut

2012. nov. 14. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!