Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örülnétek egy ilyen babanézős...

Örülnétek egy ilyen babanézős ajándéknak vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


a barátnőm hamarosan szül, fotóztatta magát már anno baba nélkül, nemrég pocakosan, feltételezem hogy készülni fog sorozat a babáról is, butaság lenne ilyesmit vinni babanézőbe játék vagy ruhácskák helyett? Vagy hülyének nézne?



2012. nov. 14. 06:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. nov. 14. 06:56
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék neki,ez egyik sem értelmes ajándék,ráadásul méregdrága.Jó-jó aranyos,de ki az a hülye,aki pucérra vetkőzteti az újszülött gyerekét,hogy egy ilyen gubóba berakja hogy fotózza.szerintem nagy hülyeség.

én jobban örülnék ruhának,pelenkának,játéknak.Mondjuk én sosem szerettem az ilyen haszontalan dolgokat

2012. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereti a fotózást és szeretne a gyerekéről ilyesmit, akkor örülhet, csak tudakold meg, hogy bejön-e neki ez a stílus.
2012. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%
Kedves ötlet egyébként, de amikor pici baba érkezik egy családhoz, akkor szerintem jobban örülnének baba ápolási termékeknek vagy pénznek. Nagyon jó kis ajándékkosarakat lehet kapni a drogériákban, én egy olyannak nagyon örültem volna. Ha majd akarnak ilyen fotókat akkor majd szerintem megrendelik maguknak v akármi. Ezt az ajándékot én későbbre halasztanám.
2012. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2012. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hät akkor en vagyok a kivetel mert en nagyon örülnek neki!Kislänyom egy honapos volt mikor mentünk vele fotozäsra es szuper kepek lettek de ilyenek nincsenek pedig nagyon jo!Amugy az utolso linken a sapka imädni valo simän räadnäm setäläshoz is!Söt volt is egy hasonlo!Ha a barätnöd tenyleg szeretne kicsit különlegessebb emlekeket is akkor tuti hogy örülni fog!Nekünk mindenki ruhät meg ajändekcsomagogat hozott ami persze szep de szerintem kicsit unalmas!
2012. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos,de nem hasznos. nem örülnék neki.
2012. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki, inkább valami hasznosabb dolognak.

Pelenka, vmilyen babaápolási termék.

2012. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Haláliak, de szerintem elég drágák. Ennyi pénzért sokkal jobb, és értelmesebb dolgokat is vehetsz neki. Én jobban örülnék másnak.
2012. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a pelenkának és a popsitörlőnek örültem a legjobban,sőt aki kérdezte mit hozzon ezt is mondtam.2 hónapos koráig nem kellett pelenkát vennünk,2-es és 3-as méretet is kértem.
2012. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!