Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is meggyűlik a bajotok...

Nektek is meggyűlik a bajotok a rugdalódzókkal?

Figyelt kérdés

Szeretném a babám abban altatni, de akármit csinálok, reggelre a lábai vagy kijönnek a kipattant patentok között (így deréktól meztelenül van), vagy ami még rosszabb, az egyik lába behajlítva beszorul úgy, hogy a lábrészből kihúzta.

Igaz, van, ami kicsit nagy rá, de a méretben teljesen passzentosban is megcsinálja ezt.

Hálózsákban alszik, de nincs túl meleg, ezért fontosnak tartanám, hogy a lábán is legyen valami.

Így viszont biztosan kényelmetlen neki!


Ti mit csináltok?



2012. nov. 14. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos a ruginál, hogy nem legyen túl nagy a babára, max pár centivel hosszabb, mert csak úgy kényelmes.

Ha a patentok szétpattannak és kijön a lába, akkor inkább vegyél olyan rugit, ami csak a hátán és fenéknél patentos, a lábain nem.

Bár nekünk soha nem jött ki a kisfiam lába, lehet, hogy ez valóban abból adódik, hogy túl nagy a babádra.

2012. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem rugiban, hanem bodyban, talpas nadrágban, vékony pulcsikában altatnám. A nadrágból biztos nem tudná kihúzni a lábait.
2012. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az én fiammal is előfordult ilyesmi, főleg azokban a rugikban, amiknek nem olyan erős a patentja már, illetve kicsit nagy volt rá.
2012. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is van, amelyikből kihúzza a lábát, de azok kicsit nagyok rá. Van olyan típus, amelyik a sarkánál gumírozott, az rajta marad. Ami még beválik, a pamutharisnya, és a hosszú ujjú body.
2012. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor is felhúzza, ha az egész lábrésznél nincs patent, csak hátul.

Nem is első gyerekem, de eddig nem tapasztaltam ilyet, vagy csak elvétve, most meg minden éjjel.


Hajlok rá, hogy mégis talp nélküliben altassam, és egy zoknit húzok rá, aztán ha az lejön, akkor még mindig fedett marad a lába, csak nem szorul be legalább.

2012. nov. 14. 16:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Body + harisnya? :)
2012. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó ötletnek tűnik, felmérem a harisnya állományunkat. Body rengeteg van. És felülre mehetne egy vékony hosszú ujjú póló is rá, és úgy a zsákba.
2012. nov. 14. 16:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a nadrág viselése okoz gondot. Akármilyen erős gumi van a derekában, addig tornázik míg le nem rúgja magáról, max. 30 percig bírja nadrágban. A rugdalózókkal nincs gond + a harisnyával sem, de a nadrágok... Én amúgy nagyon sok rugit vettem a tescoból, na ezen olyan erős a patent, hogy még én is alig bírom néha szétszedni, soha nem patentolódik ki magától.
2012. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintetek azert harisnyaban altatni nem kenyelmetlen? Tenleg nem megbantasbol irom es ne haragudjatok csak igy magambol kiindulva azert harisnyaba aludni nem kenyelmes mert gumis a derekanal + az anyagja sem olyan pihe-puha mint egy ruginak. De lehet csak en gondolom igy es tenleg nem bantasbol irtam. Van olyan rugi is aminek keresztbe kapcsolodik a patentje es nem a laba kozott. Abbol is kihuzza? vagy van olyan ami ujjatlan es a vallanal kapcsolodik ossze. Az utobbi ala mehetne egy hosszu ujju body + egy vekonyabb halozsak.
2012. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én írtam a harisnyát :) Nálunk a csajszi nem abban alszik éjjel, de nappal harisnyában van itt bent és délután is abban alszik. Mondjuk vékony csajszi, tuti nem zavarja a harisnya dereka :D Anyagában figyelek arra, hogy ne nejlonos kínait vegyek. Piacon szoktam venni, használtan, márkás, minőségi harisnyákat. Sokkal tovább bírják, mint az új kínai, fele annyiba kerülnek és össze se lehet hasonlítani őket az anyagukat tekintve :)

Éjjel body + vékony pamutnaci + hosszú ujjú póló van a csajszin, meg zokni. Hálózsákot nem visel el, a takarót lerúgja... De nálunk 24 fok van, távhő, nem mérős :S

2012. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!