Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az arizona hordozókendő csak...

Az arizona hordozókendő csak szerintem egy használhatatlan vacak, vagy másnak is meggyűlik a baja vele?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj vele?
2012. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem,hoyg AMAZONAS akart lenni, csak nem jól emlékeztem a nevére.


Egy kín beletenni az izgő mozgó babát, főleg ha utcára megyünk és jól felöltözünk mindketten. Ha széjjellebb nyitom, nem tartja ababát, félek hoyg kiesik. Ha összébb zárom akkor nem lát ki egyáltalán, és azt meg nem szereti.

2012. ápr. 6. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de hol vetted? Ên mêg ilyen mârkâval nem talâlkoztam, pedig ismerem a kendôket.
2012. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy amazonas.

Szerintem siman csak rosszul kotod. :-) ez egy jofajta kendo, kell, hogy mukodjon, :-)

2012. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem kell kötni.

Két pént az egész keresztbe kell tenni egy-egy vállon a kettőt és kész.

2012. ápr. 6. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele. 20 hónapos a lányom, mai napig használjuk egy-egy rövidebb útra, simán belerakom. Nem tudom, mi lehet nálad a baj.
2012. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kötős fajtájával semmi baj, a két pántossal lehetnek bajok...


Amazonas carrybaby asszem amid van, és azt tényleg tapasztalni kell, próbálgatni a hagyományos carrysling az nagyon jó, könnyen állítod amikor kötöd

2012. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vele bajom,a fiam is szerette.
2012. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!