Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos kislányom esténként...

10hónapos kislányom esténként mért nem akar enni?

Figyelt kérdés
1hete jött ki felől 2 foga elötte 7hósan jött ki alul 2..mielött kijöttek esténként nagyon nyügi volt és elalvás után sirva kelt kb 1 2 hétig..mióta kijött ez elmúlt viszont tegnap megint sirva kelt..a gondom hogy reggel és napközbe megeszik bármit legyen tápszer tejpép főzi bármi..viszont este először a tápszer nem kellett most viszont már a tejpép se..mi lehet a baj?
2012. nov. 14. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
??????????
2012. nov. 14. 20:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, az én kislányom is ezt csinálja. Ő lötyöl este. De viszont újabban rászokott a kiflire, én azt adom Neki, hagy majszoljon, meg próbálkozok egy kis gyümölccsel,ami Nála a mandarinban fullad ki. :)

Nekünk azt mondta az orvos, ha éhes úgyis enni fog.

De amúgy valószínű, hogy a fogak miatt van.

2012. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) este is üvöltve kelt fel álmából ugyhogy valszeg a foga..első kettőnél csak kis nyügösség volt felső 2nél 1 2 hétig tartó esti nyügösség és felsírás...most meg ugy látom egyre rosszabb lesz
2012. nov. 15. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 10 hónapos, és kb 3 hete ő sem hajlandó enni este. Mondjuk nálunk nincs gond az alvással, 6 hetes korától átalussza az éjszakákat. nekem azt mondta a védőnő, ne erőltessem, ha éhes lenne akkor elfogadna bármit.
2012. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2012. nov. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!