Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenitek babátok arcát?...

Mivel kenitek babátok arcát? Nagyon száraz, érdes, és olyat keresek ami nem csípi a szemét, ha véletlen belemegy?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

házi dokinál lehet íratni A-vitaminos krémet. nagyon jó zsíros,és nagyon puhává teszi a bőrt:)

8-900 forint egy doboz.sokáig elég,egész testére mehet :)

2012. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi babaolajozunk :) nàlunk a gyogyszertàrban nem csinàlnak vitaminos krémeket mert azt mondja a gyogyszerész h olyan hamar kimegy belöle a vitamin ,hogy olyan gyorsan el se lehet hasznàlni (külföld)
2012. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is nagyon száraz volt az arcocskája, de mióta fürdetőkenőccsel mosom meg neki, már nem az! Fürdés után is be lehet kenni az arcát(és akár az egész testét) mert krémként is lehet használni!
2012. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is fürdetőkrémmel kenem az arcát, sőt az egész testét bekenem fürdés előtt és a vízbe is rakok krémet. Másnapra már el is múlik a szárazság. (A kezemet is ezzel szoktam kenni :))
2012. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bepanthen!
2012. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is fürdetőkrémmel fürdünk, de az sem volt elég néha, olyan száraz volt a bőre, mint a szahara... De a doktornőnk írt fel neki gyógyszertári kutyulós testápolót, és isteni, imádom, olyan puha és selymes tőle a bőre... :)
2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is a gyógyszertári kikevertet használjuk.újabban én is.Nem adnám oda akármelyik drága illatos kenceficéért sem.
2012. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon száraz a babám arcbőre babylove-os popsikenőccsel bekenem este és reggelre gyönyörű.
2012. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gabi lanolinos krémmel, zöld tubusos kamillás. Szerintem nagyon jó, kifejezetten jó ha a hideg idő miatt szárad ki a bőre.
2012. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fürdetőkrémmel szintén. Érdekes, hogy fürdetésre nem vált be, kiütéses és száraz lett a bőre tőle 1 hét után (többszöri próbálkozás, minden más kizárva, tehát tényleg az okozta), de az arcára testápolóként tökéletes. Ja és én is azt használom testápolásra, kézkrémként magamnak! :)
2012. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!