Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódjak? Hogyan szoktassam...

Aggódjak? Hogyan szoktassam le az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, és 1 hónapja minden éjszaka 01:00 -kor fel kel enni. Este 8:00- kor eszik kb.180 ml. Milumil tápszert és utána elalszik, majd felsír 23:00-kor, de vissza is alszik, majd felsír 24:00-kor akkor adok neki vizet vagy teát amit szívesen fogad és utána alszik is. Majd felkel 1 órakor és addig nyöszörög és sír amíg nem kapja meg a tápszerét. Ez miért van? Megeszi az adagját és reggelig alszik. Most jött ki az első foga,azért ébred fel? Eddig végig aludta az éjszakákat. Engem nem zavar, de a védőnő azt mondta ez így nem jó!
2012. nov. 15. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fog is, de lehet simán éhes is. Az esti tápszer előtt mit és mikor eszik? Eszik valamilyen főzeléket vagy tejpépet? Mert szerintem simán kevés lehet neki már a tápszer ennyi idősen.
2012. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a baj ezzel, és miért kéne leszoktatni?

8 hónapos, nem két éves...

2012. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
100%
Enyém is felébred még éjjel,bár nem mindig.Most 9 hónapos.Eszembe sem jutott hogy azon gondolkodjak hogy szoktassam le erről.Megkapja a tápszerét aztán hajrá alszik tovább.
2012. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőd szerintem butaságot mondott:(. Ha Nektek nem gond az éjszakai evés, akkor nem szükséges erővel változtatni rajta csak azért mert valaki kívülálló ezt mondja:).

8 hónaposan sok minden miatt ébredhet a kicsi:

fogzás, valódi éhség, szeparéciós szorongás... Ezek mind normális és természetes okok, amiket nem elfedni kell, hanem reagálni ráuk, ahogy eddig is nagyon ügyesen tettétek:).

2012. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Aranyosak vagytok. A második válaszolónak írnám, hogy nekünk nem probléma, csak a védőnő szerint. Ezért vagyok kíváncsi mások tanácsira. Az első hozzászólónak válaszolnék, hogy jóformán mindent eszünk amit ilyen idősen szabad. Reggel és este tápszer, délelőtt friss gyümölcs vagy gyümölcsdesszert van, hogy babakekszel együtt, hogy laktatósabb legyen. Délben főzelék, és délután tejpépet eszünk. Nagyon jó étvágya van, szereti a hasát.Köszönöm még egyszer a válaszokat, akkor nem aggódom.
2012. nov. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!