Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a hisztir...

Hogyan szoktassam le a hisztiről a 13 hónapos fiamat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ez már nem állapot! Kikészülök idegileg is meg fizikailag is. Még egyedül nem megy ezért állandóan ölben van vagy vezetgetem. Letenni a kiságyba képtelenség mert üvölt. Olyan kínkeservesen tud sírni hogy az nem igaz. Most még jön neki a foga hátul is, tehát lehet ez is közrejátszik. De úgy kivagyok idegileg is hogy sírok már a gyerekkel együtt, a párommal meg állandóan összeveszünk ez miatt h nem tudom kezelni a dolgot! Elrontottam a gyereket és ezt már nem lehet helyrehozni ezt mondja a környezetem. Olyan anyás h csak na, senkinek se tudom odaadni. Mit tegyek? Volt már vki ilyen helyzetben? Segítsetek kérlek!
2012. nov. 11. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki járás segítőt. Minek kéne betenni napközben a kiságyba? Azért van a szoba, hogy játsszon benne, a kiságy meg hogy aludjon benne. Azzal nincs baj, h ogy anyás, majd elmúlik. (A lányom pont az ellenkezője. :S) De mitől vagy ki idegileg? Egy 13 hóssal már lényegesen könnyebb mint egy újszülöttel.
2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Èn sem értem miért kellene az ágyba egy 1 éves gyereket bele tenni, ha csak nem alszik. Minden alvással foglalkozó könyv azt írja ágyba csak is alvás idején menjen a gyerek.

Tedd le a földre és adj helyet neki. Ha az a gond hogy nem biztonságos a lakás akkor tedd azzá mert még 1 jó év is mire tud lépcsözni vagy megérti hogy a virág nem kiburításra vár.


Ez ami nálatok van közel nem még a dackorszak az ennél sokkal rosszab lehet, és másban jelentkezik.


Az hogy anyás csak átmeneti idöszak, ha te nem erölteted akkor nem sokára levállik rólad, aztán vissza vissza tér, de örökre nem fog rajtad lógni csak ha te nem engedsz neki teret.

Gondold végig hogy minden rendben van-e vele, nem álmos, nem éhes, nem beteg stb... akkor igen is add át másnak ha sír is, de ez a más valaki tudja lefoglalni, mutogasson neki dolgokat és játszon vele. Lányomnál is ezt tettük, de ez a vissza az anyához dolog csak idöszakos ami majd késöbb is vissza tér, de nem állandó.

2012. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha visszaolvasol, kb. minden második kérdés erről szól. Az ennyi idős gyerekek rendszerint iszonyatosan anyásak, ordítanak, ha nem látják az anyjukat, nehezen vannak el egyedül, és borzalmasnak tűnően képesek hisztizni. Azért írom, hogy borzalmasnak tűnően, mert ez csak rosszabb lesz. :) Leszoktatni erről sajnos nem nagyon lehet egy darabig.

És tényleg ne tedd a kiságyába nap közben. Hadd másszon a földön.

2012. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de vagdalja magát hátra ha öltöztetem meg a cipőjét ha húzom.pelenkázni is alig tudom, éppen ahol érem, nem marad egyhelyben, és visít ha nem az van amit akar. mit csináljak???
2012. nov. 11. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél türelemmel!!! Mit fogsz így csinálni, ha jön a dac korszak??? Nem segít öltözésnél?
2012. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kerdesed mar egy kicsit regebben irtad, de mivel nalunk hasonlo a helyzet es latom a tobbiektol semmi biztatot nem kaptal, en teljesen megertelek

lanyom is a hisztis idoszak elejen van, es hat valahogy en ezt nagyon nehezen kezelem, segitsegem nincs, csak a ferjem, aki napnta egy oracskara latja, amit arra hasznal ki,hogy mindent megadjon neki, igy nekem meg nehezebb egyedul vele. Az anyas korszak majd elmulik, egyenlore csak annyit tudsz tenni, hogy viszed mindenhova magaddal.

Valtozott mar valami?

2012. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!