Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi szinten is kell hízni a...

Napi szinten is kell hízni a babának? 4hetes! Csak azért mert eddig mindig amikor mértem mindig hizott valamennyit! Hétfő óta szinte semmit! Eddigi hízás elég szerintetek? 3900g született 3710g jöttünk haza és most 4440g.

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ennyi hízás.

4 hetes volt tegnap a kislányom, a doktornő szerint jó sokat hízott. 49 cm-rel és 3320 g-mal született, 3240 grammal engedték haza. Tegnap mérték: 53 cm és 3970 gramm. Azt mondták, az ideális hízás az első hónapban fél kg, de mivel anyatejes, belefér ez is.

2012. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bőven jó!


Engem lecseszett a gyerekdoki, minek méregetem, csak beparáztatom magam. Állítása szerint elég havonta egyszer, a gondozóban ellenőrizni a súlyát. Ha van elég kakis-pisis pelus, jókedvű és élénk a baba, akkor tutira nincs gond! :)

2012. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a hízása, a heti hízást írtam én is a gyerekeimnél, náluk be kellett dikátlni a dokinak kb 2hónapig a heti hízást. :) 150-et kért minimumnak. Persze ez alól az első két hét kivétel volt.
2012. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne mérd olyan gyakran! napi méréssel csak magadat stresszeled fölöslegesen!

heti vayg havi mérés bőven elég!

heti min.80at, ideális 120at illik hízniuk. tehát havi min.320, ideális 500g.


a legkisebb súlytól kell számolni, tehát babád 4 hét alatt 730at hízott. az tökéletes! picit többet is hízott eddig, tehát nem probléma, ha lassít.

(ha a havi átlag is 500 fölött lesz, akkor ne izgulj, ne is mérd gyakran.)

2012. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!