Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám most csak 25...

7 hónapos babám most csak 25 dekát hízott, ez kevés?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akar már cicilni. Maximum háromszor egy nap. Nagyon jó evő baba egyébként. Eszik mindenfélét, husos dolgokat is gyümölcsöt is , kb. mindent szeret. Még nem is forog vagy kuszik, ilyesmiket nem csinál,(dévény tornára járunk) akkor miért nem hízott többet?

2012. okt. 19. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
íváltoznak ők, nem lehet mindig sokat hízni. Amikor én megkezdtem a hozzátáplálást a kisfiamnál, volt olyan, hogy 110 g-ot hízott egy hónap alatt (ha jól emlékszem, pont a 7 hós mérésnél) de senki nem mondta, h ez baj lenne. A kis szervezetüknek át kell állnia szilárd ételekre.
2012. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Erre nem is gondoltam.

Viszont az eszembe jutott, hogy nagyon sokat kakál. Van olyan nap, hogy háromszor is. Lehet ezért nem tud hízni már mert ki is jön.

2012. okt. 19. 20:23
 3/6 dudas timea válasza:
Ne parázz legközelebb többet hizik majd,különben meg semmi gond.
2012. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Katucika0912 ***** válasza:
Van hogy kevesebbet hiznak , van hogy többet ! Ne aggodj , amúgy szerintem teljesen normális 250 gramm egy 7 hónapos babánál :)
2012. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Atroposz ***** válasza:
Az én lányom is ennyit hìzott a 7.havi mérésre de mondta a védőnő ne aggòdjak, mert lemozogja meg most szokik a szilárd tàplàlékra.
2012. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!