Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van a baba/kisgyermek...

Nektek van a baba/kisgyermek szobájában cserepes élő növény? Lehet betenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Majd a mindent megevős időszakban kell figyelni, hogy pl a fikuszt ne csócsálgassa, ha nem muszáj...

2012. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk van bent!Az nem gond ha van bent,csak 5-től több ne legyen.Nekem is ezt mondták!
2012. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tehetsz be néhányat, csak arra figyelj, hogy egyik se legyen mérgező, mert baj lehet belőle, ha megeszi a pici, vagy a nedve a bőréhez ér! (Mérgező pl: fikusz, leander, könnyezőpálma)
2012. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk tele van a lakás, hihetetlenül virág mániás vagyok, minden ami nem csak zöld virág az nekem kell és meg is található itthon (tegnap számolta össze a kereszt lányom, hogy már 79 db van), természetesen akad az ikrek szobájába is nem kevés. Nálunk tudják a kicsik, hogy nem lehet hozzányúlni! Esélytelen lenne, hogy egyszerre a két kicsire tudjak figyelni és folyamatosan rájuk szólni hogy nem szabad... Mielőtt virágot veszel kérdezd meg az eladótól, hogy nem-e mérgező állatokra (ebből több van mint ami a gyerekekre káros, de ha már az állatra káros akkor valószínűleg a gyerekre is az lesz) vagy nézz utána interneten mi az ami mérgező! Ezekhez semmiképp ne enged közel s gyerekeket, tedd őket a ti haloszobatokba vagy ahova a pici nem mehet be. Legrosszabb esetben szabadulj meg a virágtól! Bár nem ez a legjobb megoldás de a gyerek legyen a legfontosabb!!!
2012. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!