Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinált vkinek már olyat a...

Csinált vkinek már olyat a babája, mintha direkt furcsán venné a levegőt a száján? Lent.

Figyelt kérdés

10 hónapos, és ha nevet, akkor néha, olyan mintha fulladozna, vagy mintha szükölne. Mintha nagyon hátravenné a levegőt. Olyan direktnek tünik. Alvás közben nem csinálja. Meg ha nem nevet, akkor se. Mostanában kicsit fel van pörögve. Elkezdett mászni, meg felállni. Este is olyan nehezen alszik el.

Egyszer itt olvastam egy nagyon hasonló kérdést, és ott írták, hogy direkt csinálta nekik is. CSak nem találom.


2012. nov. 15. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugi csak a hangképzést gyakorolja!

kislányom még csak 6,5hós de már több mint egy hónapja murisnak tartja, ha úgy veszi a levegőt mint egy asztmás meg köhög..stb.

azt hittem baja van de kiderült hogy nem!jókat mulat ezen!

szórakoztatják magukat :)

de ha attól nyugszol meg,nézesd meg orvossal de szerintem ő sem fog mást mondani.

2012. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tényleg, mintha asztmás lenne

amikor valamivel leköti magát, akkor jól el van és nem csinálja

2012. nov. 15. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Visszafelé szívja a levegőt olyan erővel, hogy elköhögi magát néha igaz? :)

Az enyém is ezt csinálja, 7ésfél hónapos.

2012. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köhögni nem köhög

gondolom nem rossz neki, mert nevet közben

2012. nov. 15. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, csinálta, és csak bohóckodott. :)

Bár akkor én is idegbeteg voltam, hogy vigyük orvoshoz, de a státuszon meg nem csinálta. Meghallgatták a tüdejét, meg ahogy levegőt vesz, de nem volt semmi, mondták, hogy csak szórakoztatja a dolog, idővel megunja.

Tényleg megunta.

2012. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gyönyörűséges ***** válasza:
5,5 hónapos babám tegnap kezdte el ezt produkálni... :) olyan mint egy asztmás... de persze ez csak játék, én nem aggódtam, mert már hallottam erről, de most még jobban megnyugodtam, hogy másnál is van ilyen :)
2012. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elvittem orvoshoz, mert olyan Darth Vader hörgéseket produkált, hogy az óriási könyvesbolt másik végébe is elhallatszott. Persze a doki megnyugtatott, hogy csak magát szórakoztatja, semmi baja.
2012. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

alapból nem aggódnék, de a múlthéten volt náthás

lehet holnap elviszem, de azt se akarom , hogy ott kapjon el vmit

2012. nov. 15. 18:47
 9/9 anonim válasza:
az én kisfia is csinál ilyet hat hónapos és mintha hátrafelé venné a levegőt elég ijesztő..én is szerettem volna ennek utána járni..remélem nem idegi alapon van ez nála...
2014. jan. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!