Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1 éves. Nagyon rosszul...

Kisfiam 1 éves. Nagyon rosszul alszik mostanában, jön a foga. Gyakran nyöszörög, felsír. De tegnap este még a levegőt is olyan furcsán vette alvás közben. Úgy hüttyögött, ahogyan hosszas sírás után szoktak a babák. Nagyon megijedtem, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzés volt.Rosszat álmodott?Vagy valami betegséghez kapcsolódhat ez a tünet?
2009. okt. 27. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogzáskor gyakran jelentkezik orrfolyás is. Valószínűleg bedugult az orra és azért hüttyögött. Semmi baja nincs, ne félj.
2009. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, és kiegészíteném azzal, hogy nálunk a borostyánlánc segített... Sok a kétkedő ezügyben, mi is kipróbáltunk előtte sokmindent, de nem használt. Mióta a lánc a nyakában van /éjszaka is/ (július óta - most 13 hónapos) kb. 3 éjszakánk volt, mikor nyöszörögve felébredt a foga miatt, pedig azok szépen jönnek sorban, egymás után. Talán próbáld ki. A neten (borostyanlanc.hu-n rendeltem)

g.

2009. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!