Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszi furcsán a levegőt...

Miért veszi furcsán a levegőt álmában 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Nehéz megfogalmazni, de ha alszik, 20-30 másodpercenként vesz egy hirtelen mélyebb levegőt. Hasonló, mint amikor sírás után hüppögnek a picik. Először azt hittem, hihagy a légzése, és ilyenkor egy nagyobbal pótol, de nem, a köztes időben egyenletesen szuszog.
2012. márc. 1. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hát...azt tudom újszülöttek csinálnak ilyet de 1 8hós,szerintem kérdezz rá dokinál,biztos nincs baj egyébként lehet csak álmodik.
2012. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztosan nem álmodik. Szinte mindig csinálja közvetlenül elalvás után, aztán amikor már mélyebben alszik csak ritkán veszem észre.
2012. márc. 1. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Felszínes alvás közben ez normális.

Olyan is van, hogy még "hangot is kiadnak", egy-egy hüppögés, sóhaj, ilyesmi.

Ne aggódj! :o)

2012. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hülyén is érzem magam az aggódásom miatt. Az a helyzet, hogy ezt csak mostanában csinálja, úgy egy hete. Előtte beteg volt, ráment a hörgőire, nehezített volt a kilégzése, így Rectodelt és Ventolin puff is kellett neki. A tüdeje már rendben van, nem zihál, nem fullad, nem sípol, de elkezdte ezt a furcsaságot.
2012. márc. 1. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!