Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babám még nem mászik....

8 hós babám még nem mászik. Szeret forogni és elkezdett kúszni is. Értelmes, vidám, de még nem mászik. Ez baj szerintetek?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint izomletapadása van, vigyem masszíroztatni.
2009. aug. 14. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Aha egy próbát megér.mi most voltunk nem a mozgása miatt,hanem mert rosszul tartotta a kezét és nemtudtuk hogy azért mert rossz szokás,vagy mert csak igy tudja.A gyógytornász végig masszírozta,kb 40 p tartott,semi olyat nem csinál ami fáj nekik és élvezik nagyon.Nem talált letapadást a babámnál,de amióta hazajöttünk a kezét totál jol tartaj.jot tett neki.szerintem vidd el,lehet hogy csak lustika,de jobb ezt megtudni inkább.
2009. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 8,5 hónaposan kezdett mászni. Szerintem nincs lemaradva egyáltalán. Nálunk a kúszás egy az egyben kimaradt, senki nem mondta hogy baj lenne.
2009. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én sok olyan gyereket vagy már fiatal felnőttet ismerek, akik nem másztak, semmi bajuk nincs. viszont azt mondják akik értenek hozzá, hogy fontos, mert a tesi fejlődéssel okosodik az agy. ha a védőnő javasolta vigyétek el, biztos nem árt. legalább olyan szakember látja, aki pont ehhez ért.
2009. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én kisfiam,10hósan kezdett el mászni,nem kúszott.Most 11.5hós és már egyedül lépeget,és mászik mint a villám:DNincs semmi gond vele.Boldog babázást.

Üdv

2009. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! A én kislányom 10 hósan kezdett el mászni. Nem minden baba egyforma. Aztán mindent egyszerre fog csinálni. Üdv.
2009. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 16. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!