Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan anyuka, akinek a 11 hónap körüli babája nem alszik éjjel? 6 hónapos kora óta borzalmasak az éjszakáink.

Figyelt kérdés
Mikorra lett jobb? Már úgy érzem nehezen bírom. 2. babánk, így nappal nagy a pörgés itthon a nagyobb miatt is, az éjszakáink viszont szörnyűek a kicsi miatt. 4-5 alkalommal kel, sír, ha megnyugtatom visszaalszik hamar, de van, hogy csak egy óra múlva. Orvos mindenféle homeopátiás golyót javasolt, egyik rosszabb volt mint a másik. :-(
2012. nov. 15. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van!!! Nagyon sok csak mindenki azt mondja, hogy az övé végig alussza az éjszakát. Vagy hagyta ordítani a baba beletörődött egy idő után és már nem szól.

Nyugi van, de sajnos minden baba különböző a Tiéd ilyen, biztos hiányol éjjel, Ö nem tudja, hogy Neked Ő a 2. és aludnia kellene.:)

2012. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél a kiságyhoz, a feje fölé álomfogót.
2012. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs! :)

Nekem 10 hónapos lesz a kisfiam és detto ugyan ez van; annyi különbséggel hogy ő már újszülött korától ilyen.Én amióta megszületett nem aludtam egy tisztességeset.A mai napig kelünk éjszaka 3-4 alkalommal,van hogy többször.

Nálunk is van,hogy 1-1,5 órát próbálom altatni,majd nagy nehezen visszamanőverezem a helyére....aztán felriad és kezdjük előről. :(

A homeós vackok nekünk sem jöttek be,egyik másiktól kiütéses is lett.A védőnőnk szerint adjak neki minden este Neurofent! Hát teljesen kiakadtam ezen;természetesen nem fogom begyógyszerezni csak azért,hogy csend legyen és nyugi.

Én csak remélem,hogy egyszer kinövi.KITARTÁS!!! :(

2012. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. másfél éves korában aludta át az éjszakát, de még akkor is volt néha ébredés. Nekünk bejött a homeopátia, nem tudom, te miket próbáltál.Több ismerősöm is mondta, hogy kezdetben jó alvó babája később rosszul, nehezen aludt. Persze csak egy darabig. Ez az időszak a fogzásról, nagymozgásokról szól. Sajnos túl kell élni. Nekem első gyerek, nem is tudom, hogy bírtam volna energiával ha egy nagyobbikkal is foglalkoznom kell.
2012. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm! Akkor van még ilyen anyuka.... :-((
2012. nov. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!