Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig tart még a láza?...

Hány napig tart még a láza? Már lassan 4 napja lázas 10 hós babám, a doki szerint picit piros bévül a füle.38-39 a láza napok óta. Most kapott antibiotikumot. Annyira aggódom.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ha ma kapott antibiotikumot, akkor legkésőbb holnap estére el kéne múljon a lázának! Az én kislányomnak is volt ilyen még tavasszal, bár én nem engedtem az antibiotikumot hanem calciumot és cataflamot használtunk 3 nap alatt elmúlt neki és neki is 39 fokos volt a láza.

Most megint betegek vagyunk 2 napig volt lázas 38,8 volt a legnagyobb köhög tösszög, de már nem folyik az orra!

Jó gyógyulást Nektek üdv egy majdnem 15 hónapos anyuka!

2009. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a választ. Fülgyulladásra sem engednéd az antibiotikumot? És most mit adsz szegénykémnek?
2009. aug. 14. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!