Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor alul az első fog...

Amikor alul az első fog áttöri a baba ínyét, utána mennyi idő elteltével lesz belőle majd szép, nagy rendes fogacska?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire az megtörténik, nem fogod észrevenni, mert a másik 9 kibújt foggal törődsz...

Én pl észre sem vettem, most van 12 foga...de jobban izgat az, hogy az éppen bújó rágófog hol tart, mint az , hogy az első fog mikor érte el a végleges nagyságát, amit amúgy nem is tudom honnan lehetne tudni, hogy mikor végleges...

Amúgy meg millió ilyen kérdés van itt, keress rá...

2009. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
5,5 hósan kijött az alsó kettő, kb egy hónap kellett, mire olyan "rendes" méretű fogak lettek. Nekem volt időm figyelni,mert 9 hós koráig egy sem követte. Most 4 jön fent egyszerre. Egész jól viseli. Egy kintvan már egy hete, de még alig látszik, csak hallom ahogy csikorgatja az alsókkal. Szóval kell neki idő, mire "rágásra használható"méretű lesz.
2009. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!