Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet használt cipőt...

Mikortól lehet használt cipőt adni a babára?

Figyelt kérdés
Azt tudom h első lépés cipő legyen új, de ha van egy csomó alig használt cipőnk (unokatesótól), akkor azt rá lehet adni ha már megy rendesen?
2012. nov. 16. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
persze hogy ráadhatod.miért ne?én is ráadom a isfiamra a használt cipőket.kisfiam most 16 hónapos.itthonra csak használt cipőt adok rá.
2012. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nézd ha a szülők többsége úgy állna/anyagilag/ szerintem csak is új cipőben és ruhában járattatná, öltöztetné a gyerekeret.

Meg nem azért de egy új cipő ami még nincs betörve, nem feltétlenül jobb egy épp most járni tanuló gyereknek. Persze nem azt mondom, h járassuk rongyos ócska cipőbe.

2012. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Mivel két fiam van, és jó a kicsire a nagy cipője, nem veszek újat. Ami nagyon használt, azt max. kertbe, esős időben hordja, de a legtöbb el sincs járva, mert 3 havonta vettünk az évszaknak megfelelő új cipőt a nagynak. Nézd a talpát, mennyire van elhasználva. Ovis kortól már érdemes újat venni, mert tovább hordja, de addig nem nagyon használódik.
2012. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:
71%

Ha nincs belül széttaposva, eldeformálódva, a talpa elég kemény és tartja a formáját, akkor semmi baja nem lesz.


Én szívesen adnék a gyerekeimre használt cipőt, mert ikrekre anyagi csőd új cipőket venni, de sajnos rokonoktól méretenként csak egy-egy párt sikerült szerezni, és azok is teljesen szét vannak taposva.

2012. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hu nagyon örülök, én is így gondoltam. Most bentre kapott újat, de télre nem akarok neki venni, nem fog még olyan sokat járni kint. Most kezd lépegteni önállóan.

köszi mindenkinke

2012. nov. 16. 12:57
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
Nálunk bent nincs is cipő rajtuk, zokniban mászkálnak.
2012. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!