Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hós anyatejes babának...

5,5 hós anyatejes babának adtatok néha-néha tápszert, amikor több mint 5 órát távol kellett lennetek tőle?

Figyelt kérdés
5,5 hós anyatejes a lányom, hozzátáplálunk (orvosi javaslatra, nem részletezem) nem váltottunk ki és nem is szándékozom egy darabig kiváltani étkezést, zöldséget, gyümölcsöt eszik, utána szopizik. Nagyon gyakran szopizik, van, hogy óránként. Kórusvezető vagyok, szeptemberben két olyan fellépésünk is lesz, amiről nem tudok hazaszaladni óránként szoptatni. Gondoltam, megkóstoltatom a tápszert, hogy olykor-olykor a férjem is meg duja etetni a kicsit. A lányom cicifüggő, van tejem is elég, úgyhogy nem hinném, hogy a tápi javára visszautasítaná a cicit. Szerintetek?
2009. aug. 14. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj neki inkább fejni.A cumisüveg megzavarhatja,mert abból könnyen jön,és esetleg nem akar majd szopizni utána.Mi így jártunk,mert a kórházba még pótolni kellett neki,2 napig kínlódtunk,mire rendesen szopizott. Ha nincs más megoldás ismertesd meg vele az itatófejet,mi abból iszunk 3 hós kora óta,Avent cumisüvegre lehet kapni.Ha nem Aventotok van,akkor meg vegyél csőrös poharat.De te tudod persze,csak a véleményemet írtam le.
2009. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan semmi baja nem lesz, még a cumisüvegtől sem. A fiam 4 hónapos, csak anyatejes. Ha nagy ritkán elmegyünk vendéglőbe, én is viszek egy adag tápszert meg vizet, és ha nem tudom megszoptatni akkor azt adom neki oda. Ezek után is ugyanolyan jól szopizott, mint előtte. Előtte próbáld megkostóltatni vele, mert nem rögtön fogadják el.
2009. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fejnék neki arra az időre és nyugodtan kaphatja cumisüvegből.Ha van tejed akkor minek a tápszert megvenni. Egy-két alkalommal nem fog "rászokni" az üvegre. Sajnos betegség miatt én is távol voltam a babámtól 2hétig, de fejtem a korházban és vitte a párom haza. Utána semmi baj nem volt a szopizásal, azóta is rendületlenül csinálja :o)
2009. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!