Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kombi kiságya van,...

Akinek kombi kiságya van, olyan ami csak elöl rácsos, hogy oldotta meg a fejvédő felkötését, illetve a kiságyra rakható zenélő, forgós plüss felrakását?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki egy ilyen ágy?
2012. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2012. nov. 17. 14:11
 3/11 Mara Acoma ***** válasza:
Na ilyen ágyat nem nagyon láttam még... De nem is kellene, nem praktikus. Szerintem ne vegyél ilyet.
2012. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Huh, hát szerintem erre sehogyan.:( A forgót sem tudod feltenni, mert nem tudnád tőle betenni a babát az ágyba. Ilyet vettetek vagy tervezel venni?
2012. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonlo van es en imadom. Mi vettünk hozza baldahin tartot (890.- ft) es arrol van lelogatva a forgo.


Azoknak pedig akik szerint nem praktikus:

- a fiokos szekrenybn elfernek a pelenkak, kis bugyik, badik

- a szekreny tetejen van a pelnkazo resz

- az agynemü tartokban pedig egyenlöre a nagyobb ruhacskak es egy tartalek agynemü a kicsinek.

- kesöbb a szekreny levehetö igy ejjeli szekreny funkciot nyer

- az agyba pedig csak egy nagyobb matracot kell venni es maris hasznalhatja a gyerek 180 cm magassagig. (termeszetesen a racsok levehetöek!)


Es nem semmi gond nincs a pici hozzaferhetösegevel, en kenyelemesen teszem be-veszem ki a picit, pedig mar 10 honapos es nem is kicsi baba.


Ha meg csak tervezed a megvetelet en nagyon is tudom ajanlani. Ha mar megvetted akkor jo pakolaszast :)

2012. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ilyent vettünk,nekem tetszik,és szerintem is praktikus,csak még arra nem jöttem rá,hogy fogom a fejvédőt rárakni...
2012. nov. 17. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Tépőzár esetleg? Az egyik felét felvarrod a rácsvédőre,a másik felét felragasztod az ágyra. Vagy a másik verzió,hogy csak a rácsos feléhez kötőd fel,végig,hosszában. A forgót pedig ta tudod rakni az oldalára.
2012. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Nekünk rahuzhato a fejvedö :) Lehet kapni bababoltba is de en megvarrtam. A baba fejenel levö resz parnazott, a masik oldal pedig kis pakolos. Lemered az agy szelet, magassagat es ketszer szabod ki az anyagot. En az aljahoz varrtam be egy kis anyagot, igy össze tudom kötni es nem mozdul el!

Tulajdonkeppen csak rahuzom es megkötöm, mint amikor a takarot beleteszed a huzatba, csak itt nem gombolsz hanem kötsz :)

Remelem sikerült erthetöen leirni es tudtam segiteni :)

2012. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó ágy, de én inkább ilyet vettem volna és nem lett volna gond a fejvédő és forgó feltevése:


[link]

2012. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a mi forgónktól nem lehetett volna betenni a babát, mert ernyős volt, amit az ágy szélére kell rögzíteni.
2012. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!