Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány hetes a babám, most...

Néhány hetes a babám, most már mindenre figyel. Ti mit vennétek a helyemben: játszószőnyeget, vagy zenélő kiságyra szerelhető forgót?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém jobban szereti a játszószőnyeget...az elején csak nézelődött és most már piszkálódik is :)
2012. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szőnyeget!azon tud később forogni is,megfogni ,bekapni stb
2012. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. A zenélő forgó inkább most jó, a játszószőnyeg meg később, amikor már meg is fogja a dolgokat.
2012. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindkettőt imádja még mindig,már 6 hónapos.
2012. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez a két dolog az ami szerintem "kell" egy babának, most ez a 2 játék nem egy akkora kiadás.

enyém pár napos korától "használta" a körforgót és 3 hónapos korától a játszószőnyeget.

a földre tettem, így biztonságban volt, erősödött az izomzata és hamar el is kezdett forogni, 5 hónaposan kúszni, de nagyon sokáig használtuk a játszószőnyeget.

2012. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok. úgy értem az első mondatomat, hogy a többi játékot, zenélő hintát meg rezgő pihiszéket meg csodajátékokat tartom feleslegesnek és ezekhez képest nem egy akkora kiadás. bocs, hogy hülyén fogalmaztam, nem a pénztárcádban akartam kutakodni! :)
2012. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem játszószőnyeget.

A kiságyban a forgó azért nem volt jó mert elvonta figyelmét az alvásról, a járókában meg mert annyira meg nem volt érdekes, szóval ott meg unta. Én levettem, szerintem fölösleges. Ha mégis veszel, olyat vegyél ami minél színesebb, és fölösleges motorosat venni, elég a felhúzós is,tovább úgysem nézi mint amíg lejár.

A játszószőnyegből meg szerintem olyan jó,amiről le lehet venni a játékívet, és anélkül is használható.

2012. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!