Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora méretű up&go-s gumibug...

Mekkora méretű up&go-s gumibugyit vegyek 1 éves fiamra, aki 9 kg? Milyen márkát és hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 4-est használunk a Liberoból. Az én fiam is egy éves és 9 kg. De most ezt találtam és innen akarok rendelni, mert harmadáron van szinte mint a Libero. És azt mondták itt a lányok, hogy jó a minősége. [link]
2009. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a címet! Nagyon tuti! Te melyiket fogod rendelni? (én még nem tudok ebben a kérdésben kiigazodni) Én is hallottam már erről a fajtáról és azt mondják nagyon jó.
2009. aug. 17. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kipróbálom a II.o. 100 db-os up@go-t és a sima II. o. pelust is, meg rendelek a I. o. 50 db-os up@go-ból is, de most hívtam és azt csak csütörtökön kapnak azért van most "Értesítsen", így majd csak pénteken rendelek, megvárom azt is és egyszerre redelem meg mindet.
2009. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!