Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor eszi tápszeres babátok...

Mikor eszi tápszeres babátok a tejpépet?

Figyelt kérdés

Mi most kezdtük, igazából azért szerettem volna, mert vacsira 240ml tápszert iszik meg, bár napközben néha alig 150et. Gondoltam a tejpéptől jobban eltelik, kevesebb is elég. Ehhez képest csak 100ml-t volt hajlandó megenni, utána követelte a tápit, abból 90et adtam neki. Ezekután felébredt hajnali 3kor, pedig már jóideje átaludta az éjszakát. Tippek?

4 hós


2009. aug. 15. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 hónapos a lányom és már 2 hete minden éjjel felkel. Mi már főzelékezünk, de előtte tejpép volt vacsi előtti étkezés, ez nálunk 16 óra körül van. Én mindig akkor adtam neki éppen azért, hogy jobban eltelik.
2009. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy a vacsora legyen a legutolsó amit kiváltasz. Szerintem délután,uzsonnára adj neki tejpépet vagy magában,vagy gyümölcsel. Az én lányom nem eszi meg magában ezárt általában keverni szoktam almával,barackkal.

Utána mindenképpen megkínálom valami folyadékkal,ha nem azonnal, akkor fél óra múlva.

2009. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem,hogy a tejpépet is be szokták vezetni, mert nem minden baba eszi meg elsőre a nagyobb adagot. Először csak 40ml víz és 1kanál por, másnap a duplája, és harmadik nap a teljes adag. Lehet hogy a te babádnak is "furcsa" volt és azért nem evett többet. Az éjszakai ébredésnek nem feltétlen az az oka hogy éhes, lehet más is. Nem indult meg a fogacskája?
2009. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én uzsira adom, 16.00-16.15 körül. Nem eszik meg egy teljes adagot, kicsit meghagy. (Keverek bele egyébként gyümit is.) Viszont hét órára már olyan éhes, hogy a cumisüveget majdnem megeszi a tápival együtt. Akkor bevág kb. 120 ml-t, majd fél kilenckor még 150 ml-t, és éjjel is felkel, 120-at akkor is bevág simán. Úgyhogy nem hinném, hogy a tejpép (legalábbis a Nestlé vagy a Milupa tejpép) annyira nagyon eltelítené.
2009. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!