Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet (ett) ez a babám...

Mi lehet (ett) ez a babám szájában?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos, ma reggel valami furát vettem észre a szájában. A felső szája szélénél belül tiszta fehér volt a szája, nem is tudom leírni milyen pontosan (de mintha ilyen fehér hólyagok is lettek volna). Evett tízórait, és utána mikor belenéztem nem láttam neki semmit. Azért kamillás gézlappal kitöröltem a száját belülről. Azóta sem látok ott semmi neki. Először szájpenészre gondoltam, de az nem tűnik el csak úgy!? Mi lehetett az??
2012. nov. 18. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tej vagy tápszer volt?
2012. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen a végén már gondoltam arra is. De az tűnhet úgy, mintha hólyagos lenne? Kb. 1 vagy másfél órával azelőtt evett tápszert.
2012. nov. 18. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos ha ideges vagyok rágom a számat belül, és másnap mikor kezd begyógyulni nekem is ilyen fehér van rajta, de azt akár kézzel is le lehet szedni. Szóval megharapta véletlenül, és az étel meg ledörzsölte neki, ahogy rágott és eltűnt. Valamelyik nap éppen az orvosnál vártam, amikor az előttem lévő kb 7-8 hónapos kislányt ezért vitt be az anyukája a háziorvoshoz, az orvos meg hazaküldte hogy csak megharapta és holnapra eltűnik.
2012. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szájpenész?
2012. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hamarabb elment, bocs.

Szóval:

szájpenész? az unokahúgomnak simán le lehetett törölni, és pár óra múlva látszott újra. Doki mondta, hogy az.

2012. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es!

A szájpenész eltűnik csak úgy evés után?? Semmi nincs már ott neki. Azóta állandóan azt figyelem :(

2012. nov. 18. 14:53
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem töröltem le neki!
2012. nov. 18. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is szájpenész. Nem mindig látszik folyamatosan. Nincs esetleg hígabb széklete? Az is lehet annak a tünete...

Figyeld, és ha nem lesz újra, akkor csak valami jelentéktelen dolog volt. Ha újra látod, akkor doki... ő legalább nem találgat, mint itt mi. :)

2012. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most jöttünk a dokitól. Szájpenésze van tényleg, de hála az égnek még nagyon kezdetleges a dolog.
2012. nov. 19. 09:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor hamar helyre fog jönni, aggódj! A lányomnak többször is volt 1 éves koráig, utána soha többet, most 13 éves. :)
2012. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!