Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis súllyal született babáknak...

Kis súllyal született babáknak ingyenes a tápszer, míg el nem érik a 3000g-ot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 13:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A fiaim 1780g és 1890g-al születtek,mikor hazahoztuk őket a kórházból,a doktornő monda,hogy míg el nem érik a 3000g-ot nem kell fizetnünk a tápszerért.
2012. nov. 19. 15:27
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
az én kisfiam 2250 grammal és 47 centivel született.mondjuk ő nem volt koraszülött csak nekem van egy anyagcsere betegségem ami miatt lett ilyen picike.persze már behozta a súlyát.de a lényeg az hogy a tápszer nem ingyenes csak anyatejgyűjtőből kaphatsz esetleg tejet.mondjuk én inkább tápszert adnék neki.400 gramm 1000ftért nem sok.annál olcsóbb szerintem nincs is.az egyik ismerősömnek meg a doki az újszülött babának egy elég drága tápszert írt fel.azt mondta az ismerősöm hogy drága ő ezt nem tudja megfizetni.és tehéntejet adott a babának újszülött kora óta.na mondjuk én ezt sem tenném.a lényeg hogy próbáld ki azt a tápszert amit a doki felírt.hidd el nem drága.
2012. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!