Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka/popsitörlő...

Melyik pelenka/popsitörlő jött be az első hetekre? És a Dreft baby folyékony mosószer jó ha azzal mosom a babaruhát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én a Pampers-t szeretem és szintén Drefttel mosom a ruháit. Öblítőt nem használok. Nagyon érzékeny a bőre.
2011. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Első gyereknél huggis és pempers pelenkát vettem.És huggis popsitörlőt.

Második gyereknél rájöttem hogy van hasonló minőség olcsóbban: tescos zöld popsitörlő, nagyon jó és zsákos pelust szoktam venni (30ft/db)Én most ezt szeretem.

2011. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vok:

Én Ariel mosóporral és coccolino v silan sensitivel mosom a ruháit.

2011. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is Dreft-et használok, öblítő nélkül.


Popsitörlő pedig Funny baby,egyszer mást vettem neki, és ki is pirosodott tőle a popsija...

2011. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az első hetekben Liberot vettem, aztán a Tesco sajátmárkásat (nem a gazdaságosat!!!) az is nagyon jó. Popsitörlőt Tesco sensitive-et használtunk, a mosópor Ariel.
2011. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Pampers sensitive popsitörlőt használok és Pampers pelust, a lánykám 13 hós. Eleinte Drefttel mostam, de most már a foltok miatt inkább Persil sensitive-t használok, öblítöt pedig egyáltalán nem.

2011. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pelenkából Huggies, mert csak azt bírja a bőre.

Popsitörlőből Pampers (kék).

2011. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Popsitörlőt mi a Lidl-ben veszünk, Softino, ez a neve és nagyon bevált minden szempontból, 300 ft. Mosószer sztem mindegy, csak folyékony legyen és ne noname. Amikor pici volt a lányom, gyakorlatilag mindegy volt, milyen pelust veszek neki, mert olyankor még minden szopinál bekakilnak, nem is tud igazán megtelni az a pelus, mert sűrűn kell cserélni, mi használtunk gazdaságosat, pamperst, liberot, majdnem mindent kipróbáltunk, az elején nem számított, de a Tesco színes tényleg nagyon jó. Aztán bő fél évig a Libero volt csak jó neki (alkatfüggő). Most, hogy a Liberóból kicsi neki az, 5-ös, a 6-osból minden kifolyik, most a pelusból is a Softinot vesszük, nekünk az a legjobb jelenleg.
2011. ápr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az elejétől kezdve Pampers pelus és neogranormon popsitörlő, dreft folyékony mosószer. Pelusból most már szoktam venni Rossmann sajátmárkásat is, nagyon bejött és jóval olcsóbb, ill. amikor betöltötte a 9 hót, akkor adtam Silan sensitive öblítőt a mosásokhoz.
2011. ápr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi pelenkából a Pamperse Sleep&Play 2-es méretét használtuk (az még tökéletes, mert gumírozott a dereka, a nagyobbaknak már nem). Törlőkendőből DM-es zöld Babylove, mert olvastam, hogy ebben az egyben nincs kőolajszármazék. Mi nagyon szeretjük, azóta is ezt használjuk. Mosóporból Persil Sensitive (nekem ez az egy hozza ki a kakit a ruhákból), öblítőből Silan Sensitive.
2011. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!