Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok a babátok...

Mivel mossátok a babátok ruháit? Külön vagy együtt a többivel? Jobb a folyékony mosószer?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen külön mosom a babaruhákat, de rendes mosóporral amivel a többi ruhát szoktam. Folyékonyat még nem használtam, arról nem tudok véleményt mondani.
2009. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Külön mosom.Normál mosóporral,folteltávolítóval(most tanulunk egyedül enni:)) és sensitive öblítővel.
2009. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 poci-maci ***** válasza:
100%
Teljesen külön mosom a miénktől, de én folyékony mosószert használok nekem az jobban bejött mint a por meg nem kell belőle annyi.
2009. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is külön mosom a ruhákat, mert neki hamarabb szüksége van akár a body-kre vagy akár a kis nadrágokra, mint nekünk, nem várom meg hogy összegyűljön, külön mosom neki. Öblítőből sensitiv-et használok, próbáltam a folyékony mosóport is, nekem mindegy volt.
2009. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen külön a miénkkel,én a Tide tix sensitivet,és a Gabi textil öblítőt,vagy a Silan textil öblítőt használom.Folyékony mosószert nem nagyon ajánlják,én sem használok ilyet.
2009. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért nem ajánlják a folyékonyat? Én azt hittem, ez 'bőrbarátabb', mert nem marad esetleg rosszul feloldódott szemcse a szálak között.
2009. júl. 19. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
ariel folyékony mosószer és lenor sensitive, külön a miénktől. Jobb a folyékony, tovább elég.
2009. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig semmi baj nem volt a rendes mosóporral,én is Tide tixet használok picúrom ruhácskáihoz.Finom illata van,és szép tisztára mossa a ruhákat.Nem tudom miért nem jó a folyékony mosószer,mondjuk én se használok ilyet,az nekem valahogy olyan,mintha csak öblítővel mosnám a ruhákat.De ki mit szeret.
2009. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!