Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price játékok közül...

Fisher price játékok közül melyik jó 6hós babának? Illetve milyenek? Mókakocka, meglepetéskocka, dalolókönyv, meglepetéskockás vonat, mókakockás autó?

Figyelt kérdés

Milyenetek van és bejött?

Illetve milyen a mókakockás alapkészlet? Mit tud, mit csinál? Annyit látok, hogy egy kis figurára kell 2 db kockát tenni, amin fejecskék vannak, de mit csinál?

Ja tetszik még a teknős is aminek a házán van egy gomb és elgurul.

Szóval mik jönnek be a babáknak?


2012. nov. 19. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, volt ahová mókakockát írtam meglepetés kocka helyett.... :) szóval meglepetés kockás autó, ahol véletlenül elírtam, meg meglepetés kockás alapkészlet.
2012. nov. 19. 14:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Linkelek egy oldalt itt játékkölcsönzés van, s ki vannak gyűjtve a játékok életkor szerint. [link]
2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sok Fp játékunk van.

A legelőt 7 hónaposan kapta a kislányom. Mókakocka volt a neve. Ez 3 nagy kocka, egymásra lehet tenni, minden oldalukon van valami érdekesség, tapintós felület, elfordítható kép, állatos kép. Ha a felső fejet lenyomjuk, mozgásba lép mindegyik kockán egyik oldal (forognak)

Van még bödönünk, kisautó, tanuló kutyus, első vidámpark, süni, tanuló kulcsok, tanuló focilabda, pingvines projektor, csiga-biga és többféle csörgő is.

2012. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Bocsánat, nem "legelőt", hanem "legelsőt" akart lenni.


Igazából még annyit hozzátennék, hogy szerintem valójában egyik Fp játék sem( a csörgőket, igazi bébijátékokat leszámítva)való félévesnek.

Ráírják, hogy +6, de a sütifalóval semmit nem tud kezdeni egy 6 hónapos, azon kívül, hogy nézegeti.

2012. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül a mókakockát megvettem, még nem adtam oda, de az be fog jönni.
2012. nov. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!