Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fából készült adventi naptárat...

Fából készült adventi naptárat (pl. házikó, vonat, autó formájút) lehet kapni valahol?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam, mint amik a linkben is szerepelnek:


[link]


2012. nov. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igaz nem fából készült, hanem kartonból, de ez lesz a második éve, és jól bírja :) Mi ezt csináltuk tavaly. Fillérekből megoldottuk. Hátha kedvet kapsz, megmutatom :)


[link]

2012. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második, ez gyönyörű! Én sajnos nem vagyok ilyen ügyes, ezért inkább vennék egyet.
2012. nov. 10. 17:41
 4/4 anonim válasza:

Köszi :) Nem kell hozzá semmi extra ügyesség. Kartonból "szerkesztettem" a kockákat, kivágtam, és 24-et összeragasztottam. A díszítés meg tökre ízlés dolga, de ott is inkább csak ragasztgattam. Nagyon élveztem, mert én aztán nem vagyok kreatív. Magamhoz képest tényleg jó lett! :D

Mellesleg jó kategóriába helyezték át a kérdésed... :S

2012. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!