Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan hogy vizes és...

Létezik olyan hogy vizes és nem tápláló a tejem? Járt már igy valaki? Szoptatás alatt megjött a menstruációm és azóta a kisfiam mind a 2 cicit kiszivja és nem elég neki!

Figyelt kérdés
2 óránként enne pedig már 3 hónapos! Tápszerrel pedig kibirja a 4 órát és mielött megjött volna a menstruációm és szopizott akkor 4 óránként evett!
2009. aug. 15. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
AZ anya tej mindig a legmegfelelöbb . Szerintem többet igényel már, én potoltam tápszerrel.De ha sűrűn rakod cicire állitolag több lesz . Nálam nem termelt 3 óra alatt eleget a cicim pedig mindent megtettem hogy több legyen.
2009. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az anyatej a legjobb. Add neki gyakrabban a cicit, és beindul rendesen. Valószínűleg megnőtt a baba igénye. Újra visszaáll a 4 óránkénti szopira, csak legyen egy kis türelmed. Ha tápszert adsz, pont az ellenkezőjét éred el. Nekünk több alkalommal is volt ilyen, olyankor hagytam, hogy gyakrabban szopizzon, és pár nap alatt beálltunk a nagyobb adagra :) Sok sikert!
2009. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szopiztasd és sokáig hagyd a mellen, hogy a tej égét is kiszívja mert az a legtáplálóbb, az eleje meg vizes, ami szomjoltásra való.
2009. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem is az a bajom,hogy sajnos nem termelödik neki elég tej! Igy is ha 1-1 szopizást kihagyok mikor tápszert kap utána addigra termelödik annyi tej amennyi elég neki a következö szopira! Az én kisfiam kiszivja mind a 2 cicit és utána még sir,hogy éhes de tejem már nincs!

Ilyenkor nemtudok mást tenni csak tápszer kiegészitést!

2009. aug. 15. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
elsö vagyok Az nem jó ha kihagyod a cicizést és össze gyüjtőd mert így nem fogsz sokáig szoptatni.Inkább add oda neki és ha megetetted tápival ,rögtön fejd a cicit és gyüjtsd össze azt a kicsit is .Állitolag több hétig kell sürün rátenni v. fejni !!!Így indul be.Nekem csak 10-20-30 milli gyült össze . De az is jó jött.Ha nem csinálod konnyen elapad mert 3 hónapkörül sok anyukának elmulik a tej.Én 6 hónapig tudtam ciciztetni de minden szoptatás után még igényelt enni és az tápvolt.
2009. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyeld,hogy hízik e,mert az egyik rokonom kicsi lánya sem hízott,pedig neki elég sok teje termelődött,és akkor derült ki,hogy vizes a teje!Tehát van ilyen!
2009. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hós korban van egy fejlődési ugrás, ilyenkor gyakrabban igénylik a szoptatást, a sűrűűbb evéssel pedig serkenti magának a baba a tejet.
2009. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!