Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél-két éveseteknek csak...

Másfél-két éveseteknek csak sima tejet adtok elalvás előtt vagy tesztek bele valamit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sokáig junior italt adtam, de csak mert nagyon rosszul eszik. Volt, hogy sima tejbe tettem pár kanállal.

Mostanában kakaót, tejeskávét kap leginkább. Vagy vaníliás cukrot teszek bele.

2012. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem. Jó ideig tettem bele Nestlé vanília port. Aztán egy este elfogyott, itta az üres tejet, és mondta, hogy vaníliás. Ja, hogy nincs különbség? :D Azóta nem teszek bele semmit.
2012. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta tejet iszik, csak simán kapja, nem rakok bele semmit.
2012. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 1,5 évesem tápszert kap a reggelibe rakok egy pici kakaot az estibe semmit. Mikor tejet kapott akkor is így volt.
2012. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Disi ***** válasza:
Reggel sima tejet kap, este tejitalt, nem mindig eszik nappal eleget. De ha véletlen elfogy akkor este is sima tej. Egy ismerősömnek kakaót kellett belerakni, mert egyik napról a másikra nem volt hajlandó meginni a sima tejet a kisfia.
2012. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!