Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisfiamat tegnap...

20 hónapos kisfiamat tegnap tettük át rácsos ágyból sima ágyba. Az elalvás annyira nem volt vészes, fel-le járt, de éjszaka többször is megjelent nálunk. Hogy szoktassam meg az új helyét?

Figyelt kérdés

A végén ott maradt nálunk az ágyban. Korai még az átrakása? Mennyi idő még megszokja?

Egyébként a kiságyában egyedül aludt el.


2010. márc. 25. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Szólj rá erélyesen,és tedd vissza az ágyába.De ne hagyd semmiképpen,hogy a ti ágyatokban aludjon,mert akkor nem fog soha a saját ágyában elaludni.
2010. márc. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Részben egyetértek az előttem szólóval, mégpedig abban, hogy ne aludjon köztetek, mert arról aztán tényleg nagyon nehéz lesz leszoktatnod. De hogy erélyesen rászólni? Na ne már!

Szóval lehet, hogy egy pár éjszakád fogja bánni, de én azt tenném, hogy akárhányszor megjelenik nálatok a szobában, kézenfogni, és vissza kell kísérni a helyére. Lefekteted, betakargatod, megpuszilgatod, és szerintem minden éjszakával egyre könnyebb lesz, egyre kevesebbszer fog előfordulni, és pár éjszaka alatt megszokja az új ágyikót. Csak légy következetes! (B)

2010. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor nem korai kivennem a kiságyból ugye?
2010. márc. 25. 07:42
 4/5 anonim ***** válasza:
20 hónaposan szerintem nem korai. Ő már "nagyfiú". :) (B)
2010. márc. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de. a te kisfiadnál korai, mivel nem marad az ágyában. akkor lenne elég nagy hozzá, hha rács nélkül is ott maradna, de nem marad. próbáld eleinte csak a du-i alvás idejére ott altatni, és fokozatosan szoktasd a kiságyból a nagyba. ha már du. ottmarad, és végig ott alszik, akkor lehet próbálkozni éjjelre is.
2010. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!