Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a bébikomp? Úgy értem...

Jó a bébikomp? Úgy értem könnyebben vagy nehezebben tanul meg járni hatására?

Figyelt kérdés

9,5hónapos egy hete egyedül feláll(stabilan megmarad kapaszkodva),ha fogjuk a kezét csak pár lépést tesz meg(önállóan bútorokba kapaszkodva nem).viszont a komppal nagyon ügyes.határozottan irányt vált,kinéz valamit és odamegy vele.Persze nincs sokat benne,mert nekem nem nagyon tetszik,de vannak helyzetek amikor úgymond muszáj használnom.

Erőltetni nem akarom a járást,csak kérdezem,hogy mik a tapasztalatok,mennyi időt lehet használni napi szinten...


2009. aug. 15. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak nagyon keveset használtuk, mert anyós bedobta ajándéknak, holott tudta, hogy nagyon nem akarom. De a fiam 15 hósan kezdett csak járni... Hogy ettől vagy mástól, azt nem tudom.
2009. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tedd bele a kompba a manód és nézdd meg a tartását! És most nézdd meg akkor is, amikor feláll. Teljesen más testtartás!!!A komppal nem tanulnak meg járni, csak fura helyzetben lökdösni magukat. Az én lányomnak is volt (kaptuk), udvariasságból néhányszor beletettem. Szeretett benne lenni, csak én féltettem. Nagyon ügyesen megtanulnak egyedül járni, ne izgulj! Sokszor elesnek, próbálkoznak, de ez vele jár.. A lányom pont az egy éves szülinapján indult el.( érdekes volt a kamera...)
2009. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik gyerkőcömnek sem használtam és mind a 4, 1 éves kora előtt elindult.Ezért saját tapasztalatom nincs a kompról ,de az ismerőseim szerint sem segíti a járástanulást.Szerintem a lehető legkevesebb ideig tedd bele.
2009. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
hátt ki hogyan gondolja4 Én kicsit beleteszem azért!
2009. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 hós korától használtuk, akkor már stabilan ült, 7 hósan felállt és 8 hósan ment a bútortok mellett, na onnantól nem volt el benne, mert már saját maga akart menni. és 10 hós egy 1 hetes volt amikor önállóna elkezdett járni.
2009. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm,ő már úgy van benne,hogy inkább áll,mint ül.és amikor megy vele,is inkább állva,és szabályosan lépked.szerintem neki arra "kell" hogy így a kezei szabadok,de mégis meg van támasztva.

nem tartózkodik benne sokat,csak ha már nagyon nem bírunk vele,ő nagyon élvezi.

2009. aug. 17. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!