Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik babának későn jöttek...

Amelyik babának későn jöttek a fogai annak nehezebben vagy könnyebben jöttek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónaposan jött ki az első, és nagyon megszenvedte, kb 2 hétig.
2010. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8,5 hósan alsó kettő észre sem vettük, nyűgösebb sem volt, nem biztos, hogy így lesz végig, attól függ, mennyire fáj neki majd.
2010. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A babám 8,5 hónapos,egy foga sincs,és van akitől azt hallottam minél később annál jobb,van akitől meg azt hogy annál nehezebb lesz.
2010. febr. 17. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

9,5 hósan bújt ki az első fogunk nálunk mindig egy kis hőemelkedés illetve 1 esetben 39 fokos láz kisérte. Onnan tudom már bújik a fogacska h egészéjjel óránként fel ébred és nagyon nehezen alszik vissza ilyenkor adok neki egy negyed adag nurofent. Nappal meg azért nyűgősebb mert nem aludta ki magát. nekünk most már 14 fogunk van :) . Teljesen jól tudod minnél később bújik ki annál tartósabb lesz a fog, a doktornénik szerint.

Az h mi számít könyebbnek és nehezebbnek ezt majd megtapasztalod a babókádnál, h mennyire viselte meg vagy meg sem érezte és ugyan olyan nyugodt volt mint szokott.

Boldog fog várást!

üdv. majdnem 21 hós kislány anyukája

2010. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

11 hós volt a fiam mikor kibújt az első foga, és észre se vettem, most 18 hós és 12 foga van úgyhogy utánna már viszonylag gyorsan jötttek egymás után. Egyiknél sem volt semmi gond, nem sírt, nem volt nyűgös. Szerencsénk volt! Ügyi baba!

De mint látom ez sem ettől függ.

2010. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!