Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gracco Quattro dlx babakocsiró...

Gracco Quattro dlx babakocsiról szeretnék többet tudni. Jó babakocsi?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem tudom, ez pontosan melyik (nem tudom, mi az a dlx), nekem Gracco Quattro Tour van. Én meg vagyok vele elégedve. Újszülött korban is kiváló (én a mózeskosarát használtam amíg pici volt a baba, könnyű volt kivenni, betenni, szállítani a babát). Több fokozatban dönthető, nagyon könnyű vele közlekedni, jól fordul (bevásárlásnál előnyös), könnyen lehajtható a kosara, így könnyű bepakolni. Egy hátránya van szerintem, nem lehet csak egy irányból tolni, így ha süt a nap, könnyen belesüt a pici szemébe (ezért mi vettünk hozzá napernyőt, persze egy olcsóbbat). Egyébként én meg vagyok vele elégedve.
2008. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, én amit néztem ( dlx szerintem:S ), annak a kupolája teljesen átfordítható, így a napsütés biztos nem gond.és tényleg könnyű összecsukni?még csak az üzletben tologattam, ott nagyon tetszett:D
2008. máj. 25. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ez van, könnyű, praktikus és tartós. Nyugodtan vegyél, nagyon jók a Graco cuccok.

2008. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Nagyon könnyű összecsukni, tényleg egy kézzel meg lehet csinálni. Ha elég nagy a kocsi csomagtartója könyen bele is tudod tenni. Amit mondtál az átfordíthatóságról az igaz, én azért nem fordítom át, mert szeretem séta közben nézni a picit, ezért vettünk inkább napernyőt:-)
2008. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, akkor azt gondolom az igaziba " szerettem bele" :D
2008. máj. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!