Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barátnőm lánya most lesz...

A barátnőm lánya most lesz fél éves. Két és fél hónapos kora óta nem alszik el rendesen csak sírva. Mit lehetne tenni, hogy rendesen el tudjon aludni?

Figyelt kérdés

általában 10 után alszik el és másfél órán át sír,akármit csinálunk ringatjuk,simoigatjuk a hátát,énekelünk neki,vagy a tesója beszél hozzá,csak sír-sír és sír.

amikor elalszik 9 körül és letesszük felébred és ismét elkezd sírni.Az utobbi 3hétben 2 szer bökkenőmentesen elaludt este,letettünk az ágyba és elaludt.

de olyan is volt,hogy 4órán keresztül sírt egészen éjjel 2-ig.

Azt tudjuk,hogy nem szabad ölben altatni,de jelen pillanatban azt szeretnénk megoldani,hogy rendesen sírásmentesen elaludjon.

Nem fáj semmie,a hasa sem,egészséges baba,de este alvás előtt mindig sír.

Valyon mi lehet a megoldás,mit tehetünk,hogy e3z a probléma megoldódjon?


előre is nagyon köszönöm a válaszokat!!



2012. nov. 20. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mikor eszik előtte és mit?


Túl hideg/meleg a szobában?

2012. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%

Először menj el egy nyelvtan tanárhoz.

eléggé fura anyja lehet annak a szerencsétlen kis babának hogy nem képes arra hogy normálisan elaltassaa gyerekét szegény gyereket előre sajnálom

2012. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én átérzem a helyzetet,az én lányom két hónapos lesz a napokban,de már három hete megy nálunk a móka,délután öttől este 11-ig,éjfélig csak sír. Mindent kipróbáltunk,hidegebb,melegebb szoba,kevesebb,több ruha,szomjas-e éhes-e,hasa nem fáj,sétáltunk vele,próbáltunk hordozókendőt,ringattuk,énekeltünk,próbáltuk hamarabb fürdetni,vagy később,próbáltunk másik fajta pelust,hátha szorítja vagy kényelmetlen,próbáltam altatni teljesen sötétben minden hang nélkül,aztán több fénnyel,altatózenével és még sorolhatnám... Még mindig ugyanúgy sír minden egyes nap....Van,hogy 7 órát ébren van,és abból ötöt végig sír. Kértem én már mindenhonnan tanácsot,segítséget,a védőnő meg a gyerekorvos azt mondja,hát vannak sírósabb babák.... Ezzel mondanom se kell nem segít. Nappal egyébként jó kedvű,semmi baja. Éjszaka,ha már elalszik,akkor jó esetben csak egyszer kel enni,de van,hogy kétszer,de az már inkább reggeli órákban,csak visszaalszik. Csak ez az elalvás nem emgy. Szóval a megoldást nem tudom,csak totálisan átérzem a helyzetet. Én csak reménykedem,hogy idővel elmúlik majd ez,mert teljesen ki vagyunk készülve mind a hárman,mert a kicsin is látom,hogy fáradt,de nem tud elaludni. Ha nagy nehezen elalszik nyolc körül,az csak fél óra,percre pontosan utána fel is ébred és megy tovább a sírás. Remélem azért nálunk ez nem fog eltartani fél éves koráig,így is számolom a napokat amiket sikerült még ép ésszel túlélni :D Szóval kitartást!!!
2012. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló!én meg a te anyádat sajnálom hogy ilyen ostoba embert szült mint te!

Válasz:elképzelhető hogy refluxos a baba,nem lehet tudni.az is lehet hogy csak közelségre vágyik.anyukája mellett elalszik rendesen?nappal hol altatják?ugyanabban az ágyban?lehet hogy utálja az ágyát.az sem kizárt hogy fél a sötétben.-éjjeli fény segíthet.vagy száraz a levegő.helyezzék át az ágyát,hátha ez segít.szopik még?lehet úgy szokta meg hogy cicin alszik el.más ötletem nem igazán van.

2012. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kedves második,de azért ez elég undorító,hogy előre minősítesz valakit,hogy milyen anya,csak mert sír a gyereke. Képzeld el,hogy nem egyedülálló ez az eset,rengeteg család van így,ahol kínszenvedés az altatás,és mégsem egy utolsó aljas szemét borzalmas anyuka az édesanya...Hát felháborító a véleményed.... Mint az előbb leírtam,az én kislányom még ennél rosszabb mégsem vagyok pocsék anya,pedig annak érzem magam,hogy sír a gyermekem,de képzeld el,hogy mindent megadok neki,és szeretem és nem szenved hiányt semmiben. És képzeld,rengeteg más anyukával beszéltem,akik szintén ilyen kétségbeesettek,és sírnak minden este szinte,hogy mi baja lehet a kicsinek,és mégsem borzasztó anya egyik sem. Kicsi fogalomzavarban szenvedhetsz,hogy milyen is a borzalmas anya. Nem az akinek sír a kisbabája és nem tudják elaltatni. Hanem az,aki berakja egy zsákba a gyerekét és kidobja,vagy nem ad neki enni,vagy nem foglalkozik vele egy percet sem,vagy veri,vagy folyamatosan üvölt vele,és még sorolhatnám.
2012. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló!

A mondatot mindig nagy betűvel kezdjük,végére pontot teszünk.

A vesszőkről ne is beszéljünk...

...idióta!

2012. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt érdemes elolvasni: [link] Meg ezt is: [link]
2012. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és 2-es válaszoló,a te helyesírásod bőven rosszabb..Vajon neked van gyereked? És ő soha nem sírt semmiért? Vagy ha már sír egy kisbaba,aki egyébként a sírással kommunikál,mert másképp nem tud,akkor az anyukája rossz anya? Mert akkor csak rossz anyák élnek a Földön gondolom persze Kivéve Téged,mert a Te gyereked soha nem sírt és nem is fog,és Te Tökéletes vagy...
2012. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
buj el virág
2012. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2. válaszoló. Oltári nagy butaságot írtál.

Mellesleg pont Neked nem kellene a helyesírásról és a nyelvtanról kioktatni a Kérdezőt, mert lenne mit tanulnod.

2012. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!