Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen nyugtalanul...

Miért alszik ilyen nyugtalanul? Ez normális?

Figyelt kérdés
7 hetes babám annyira nyugtalanul alszik.Állandóan fetreng, nyöszörög, van h felsír de vissza is alszik.Éjjel is ezt csinálja de attól függetlenül csak egyszer kell felkelni hozzá.Akkor eszik és vissza alszik de ugyanúgy fetreng, húzgálja magát, nyögdécsel, sóhajtozik.Már egy ideje hason alszik mert háton még rosszabb.Kapja minden etetéskor az espumisan cseppet és nem veszem észre h a hasa fájna.Napi egyszer kakil.Mitől lehet ez?Vagy ez normális dolog?
2012. nov. 20. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű hasfájós az enyém is ugyan ezt csinálta,nehezen büfizett,sokat nyögdécselt alvás alatt.Idővel kinövi,ha nagyon nyűgös gyerekorvos fel szokott írni olyan tápszert vagy cseppeket ami enyhíti a kisbabák hasfájását.Nekünk nem kellet mert idővel elmúlt nem befolyásolta az esti és nappali alvását.Mindig jól meg kell büfiztetni etetés közben is.
2012. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta. Szerintem is a hasa fáj. Nekünk az Espumisannal jobb volt az Infacol, hiába ugyanaz a hatóanyaga.
2012. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a hasa fáj,bár az én lányom is állandóan sirt meg ébren volt(10-12órát egy huzamban!!!) az első két hétben.Ő az espumisantól,ha a doboz szerinti 25cseppet adjuk,akkor sugárban hány,ha napi 3*10-et mint amit gyerekorvos mondott,akkor ordit fájdalmában,ha adunk neki minden evésre(napi5x,most hogy anyatejet is kap 6-7x) 5-6cseppet igy jót büfizik.Nálunk nagy valószinüséggel nem a hasfájás a gond,hanem megszokta,hogy mindig kézben volt,így nem aludt egész nap,csak hogy fogjuk.Mi hagytuk sirni 3hetes kora óta,10perc után aludt is 4órákat,éjjel pedig 8at.Most már nem is nagyon sir,csak 2percet,éjjel már azt se,bár van hogy reggel 5ig alszik már.Mi csak hason tudjuk altatni,mert különben minden rángására felriad és ordit.MAjd elmulik a hasfájós idöszak és akkor lehet jobb lesz már.Tápszeres vagy anyatejes?MErt ha tejcsis,akkor vigyázz nagyon a kajálásoddal.
2012. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah,csütörtökön lesz 7 hetes.
2012. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cicil is meg pótlást is kap.A doki a milupa fermentált tápszert írta fel neki.Napközben is alszik, délután szokott jókat aludni főleg.4-5 óra hosszát is sokszor.Csak közben ezt csinálja.Nem tudtam h mitől van.Akkor a hasa fájhat.Ha ébren van akkor sincs vele gond.Játszunk vele, elnézelődik, aztán ha unja magát vagy álmosodik akkor jön egy kis hiszti.:)Evés közben is szoktam büfiztetni.Jó nagyokat büfizik meg van hogy egymás után hármat-négyet.Viszont van h egyszerűen nem akar büfizni akárhogy forgatom.Elvileg 3 hónapos korára növi ki a hasfájást ha jól tudom.Akkor még van egy bő hónapom.:P
2012. nov. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!