Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kacagott először...

Mennyi idősen kacagott először hangosan a babád?

Figyelt kérdés
Az én bébim csak mosolyog nekünk,néha mondja hozzá,hogy "hee",álmában már 3 naposan kacagott,azóta alig. Most pedig arra figyeltem fel,hogy röhögcsél az ágyában :D Titeket is érdekelne,hogy miről álmodik ilyenkor a gyermeketek? Nekem lövésem sincs,de ez olyan aranyos :)
2012. nov. 20. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem úgy igazából 5 hónaposan. Nézte a villanyt aztán csak úgy magától, azóta sem tudjuk mi volt olyan vicces azon a lámpán.... :D Egyből elővettem a kamerát és sikerült is megörökíteni.... :)Álmában ő nem kacagott, legalábbis nem hallottuk.Aranyos lehetett a babád!
2012. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4-5 hónaposan kacagott először. Apa mindig bohóckodik neki. A kisbabák még bármi szokatlan dolgon nevetnek, pl. felbukkan egy plüss fej a szék támla mögött stb. :-D
2012. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Két hónaposan! Viszont akkor már percekig, hangosan. Amikor jött ki a doki, elkezdett kacagni. Mondta is, hogy ilyet kb. féléves babáktól szokott hallani!
2012. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!