Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a jó...

Szerintetek melyik a jó cumisüveg ami nem drága?

Figyelt kérdés

Első babámat várom így nem nagyon vagyok tapasztalt!Nézegettem az árakat de sajnos nekem az Avent,Mam nagyon drága!

Melyik az amelyik jó de még az olcsóbb kategória!

A Bruinosak nem jók??Az a legolcsóbb!!

Vagy egyáltalán érdemes megvenni előre??Azért csak jó ha van itthon legalább kettő ha tápszeres lesz...


2012. nov. 20. 21:16
1 2
 1/16 Jégtánc ***** válasza:
Én egy rossmanos,és 1 dm-es cumisüveget vettem a lányomnak mikor tápszeres lett.Teljesen jó,és árban is.Babydream és Babylove
2012. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én a Dr'Browns-os cumisüvegre esküszöm! Szerintem, ha csak 2-t akarsz venni, akkor mind1, h az olcsóbb, vagy drágább! De szerintem vegyél olyat milyet szeretnél, 1 kisebbet és 1 nagyobbat, tuti ami tuti... És 1 itatósat, de a kicsiből inni is tudsz neki adni! :)

Amúgy szerintem, ha sima cumisüveget veszel, akkor mind1, h milyen, a lényeg, h műanyag legyen és a cumi fej jó legyen... :)

2012. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Jégtánc ***** válasza:
Ha a bruin-os olcsóbb akkor vedd meg azt.Bőven elég ha egyenlőre egyet veszel.
2012. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Aventen kívül a Babylove (DMes márka) vált be, a többi egyáltalán nem. De ez gyerekfüggő ám, lehet, hogy Neked bármelyiket elfogadná a babád. Várd meg, amíg megszületik, és ha anyatejes lesz, akkor nem is nagyon kell cumisüveg. Ha pedig mégis, akkor próbából vegyél egyet, és csak ha bevált, akkor vásárolj be "komolyabban" belőle.
2012. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Aukciós oldalakon is nézz körül, ott is lehet találni alig használt, újszerű darabokat, jó áron.
2012. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,

még annyi, hogy az olcsóbb cumisüveghez olcsóbbak az etetőcumik és kiegészítők is, így talán tényleg jobban megéri ilyet venni, ha nem fér bele a drágább, hiszen maga az üveg egyszeri befektetés, de a cumikat időnként cserélni érdemes (az enyémek pl. kirágták rendszeresen :) )

2012. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi megvettünk többet is! A Rossmanos, és a Dm-es, hosszú távon nem vélt be, valahogy elért a cumija. Lehet hogy a mosogatógép, kontra fertőtlenítőgép kiképzését nem bírta. Ami bevállt, az a MAM cumisüvegek, le lehet csavarni az alját, könnyebb így tisztítani, és a cumi szilikonja sem változott. Ezen kívül, ami olcsóbb volt, és kitartott, az a Mülleres cumis üvegek!
2012. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vennék még egyszer Bruinosat, az tuti. Lejött róla a "matrica", leesett a csavaros része! Ja, és ordított a hasfájástól a lányom. Vettünk egy Tommee Tippee üveget, és szuper!!! Csak lesz 2eft-od egy normális üvegre! Vagy kérj azt a babalátogatóktól! :)
2012. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a Nüby-sra esküszöm!Igaz mi csak itatásra használjuk,anyatejes a kisfiam.De szuper!Bírják a strapát,tökéletes a kialakítása.

Én is azt gondolom,hogy érdemesebb beruháznod egy normálisabbra,sok máson meg tudod spórolni az árát.Ez nem olyan,amit havonta kell cserélgetni.Egy jó minőségűt megveszel és azon csak ritkán a cumit kell cserélni,semmi baj nem lesz vele.

2012. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A NUK-ot szivből ajánlom, a lányom 20 hós és még mindig az az egy van meg és nyúzzuk,amit újszülött korában vettük neki,csak a cumit cseréltük rajta.

Azt hiszem úgy van írva rá,hogy FIRST CHOISE .

Az ára szerintem nem horror.

2012. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!